Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mesélnél valamit arról a...

Mesélnél valamit arról a jelenségről, miszerint városok jelennek meg a semmiből, majd tűnnek el?

Figyelt kérdés
Kicsit többre lennék kíváncsi, mint pl ez a cikk: [link] Ha behatóbban ismered esetleg a témát, kérlek írj, nagyon érdekel!
2010. szept. 19. 18:50
 1/4 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
74%
"A kutatók azt állítják, hogy a fantom-városok időjárási anomáliákkal, vagy optikai csalódásokkal magyarázhatók. "
2010. szept. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%
kiskoromban azt játszottam, hogy egy város a semmiből emelkedett fel a sivatag közepén, s mikor játszottam mindig abban a városban történtek az események. Nem tudtam, h igazából is vannak ilyen legendák...
2010. szept. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Na és akkor mi volt ATLANTISZ-al létezett vagy nem?
2010. szept. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csak illúzió az egész,a nagy meleg okozhatta ezeket a látomásokat,trükkel amúgy is mindent meglehet magyarázni,képek és videok az interneten mind trükk,egysem valódi,és nem hihetsz ilyenekbe amig saját magad nem tapasztalod meg,mivel a kétely mindig benned lessz..
2010. szept. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!