Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Szerintetek ezen az oldalon...

Szerintetek ezen az oldalon (lent) felsoroltak valóságosak? Csak hozzáértők!

Figyelt kérdés

[link]

én hiszek az ezotériában meg a spirituális dolgokban de nem tudom hogy ez is lehetséges-e? a Cryokinézis,Hydrokinézis? meg van még egypár ilyen Szerintetek?


2011. szept. 4. 14:57
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
na jó most nézem tovább.. szuper hallás szuper szaglás szemmel tárgyakat éget XD van ezen az oldalon bármi ami valós? az aurás részen kívül?
2011. szept. 4. 15:02
 2/13 anonim ***** válasza:
38%

tekintve, hogy agyunk kapacitásának asszem csak 10 %-át használjuk, ki tudja lehet ilyesmikre jó a többi 90.

szerintem igaz lehet

tekintve, hogy hittel elvileg hegyeket lehet mozgatni..

2011. szept. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
33%
Feltéve hogy az agyunknak csak a 10%-át használjuk akkor lehetséges hogy ilyenekre is képes lenne az agyunk ha a 100%-át használná.
2011. szept. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Megadtál egy címet, de az vírusos!
2011. szept. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
nekem nem jött vele vírus, nem jelzett a vírusirtóm
2011. szept. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

"Megadtál egy címet, de az vírusos!"

Nincs ott semmi vírus...


És igen, a hydro meg stb kinézisek is léteznek...

Csak sok gyakorlás kell...mint mindenhez...

2011. szept. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
27%

Ilyenekben azok hisznek, akik a NETTÓ agykapacitásuk 10%-át használja ki.


Természetesen hülyék írták méghülyébbeknek, ha bármelyiket is ellenőrzött körülmények között bemutatnák, James randi alapítványtól kapnának 1millió $-t.


Bárki aki valami telekinzéis jellegű dolgot prezentál, azt a húgom orálisan kielégíti én pedig adok neki 5.000-100.000 forintot (bonyolultságtól függően, hisz papírlapot szinte mindenki tud nmozgatni, míg jeget készíteni nehezebb)

2011. szept. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem te az agyad egy ezrelékét se használod ki okoska:D


"Bárki aki valami telekinzéis jellegű dolgot prezentál,"

:D :D :D Szerintem ha mondjuk valaki bemutatná neked, hogy hogyan lehet nyáron 40°C-ban jeget készíteni minden segítség nélkül ott kapna el az agyvérzés...


Ezt jól olvasd el!:

A következő években nagy változások fognak történni (és már történnek is), aminek hatására az emberiség visszatér a "jó" világ...egy olyan világ amit te azzal a nagy agyaddal el se tudsz képzelni...De még te ott se jársz, hogy ezt amit épp írok felbírd fogni, és elhinni...

Szóval majd most nekemállsz, hogy hogy írhatok ilyeneket, és közben mindenki aki tudja, hogy mi lesz jót röhög rajtad...

De hamarosan a különböző kinézisek újra megszokott dolgokká válnak a földön...Csak lehet te már akkor máshol leszel...

2011. szept. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Nekem van egy könyvem ami nagyom komolyan foglalkozik az ilyesmi dolgokkal és abban az ilyen jelenségeket vizsgáló kutatók is kimondják,hogy nagy valószínűséggel sokkal több képessége van az embereknek mint ahogy azt eddig gondolták. (Mind a mentális és fizikai erő területén.)

Szval. lehet az oldalnak valóságalapja.(Az a régi felvétel elég meggyőző.)


Egyébként a Discoveryn van mostanában egy sorozat a címe az ,hogy Szuper emberek. Ilyen ilyesmi dolgokkal foglalkozik.

2011. szept. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
.
2011. szept. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!