Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Kéne egy kis help asztrálproje...

Kéne egy kis help asztrálprojekcióban. Mit csináljak a lenti helyzettel?

Figyelt kérdés

Lefekszem, ellazitom a testem, koncentrálok oly sokáig hogy transzba esek, olykor nagy, konkrét és olyan részletes képeket látok felvillanni mintha nyitva lenne a szemem.

Aztán hirtelen előjönnek erős vibrálások, vibrálni kezd az egész tér a csukott szemhéjam alatt, a pulzusom úgyérzem felgyorsul 200ra, izgatott leszek de próbálok nem foglalkozni vele.

Ekkor néha mintha emelkednék, máskor a vibrációk mintha elnyelnének, érzem mintha változni akarna valami de aztán mindig minden visszazuhan pár másodperc múlva, és még a transzállapot is eltűnik. És ez már 10szer előfordult.

Nem használok semmi módszert csak a testem ellazitását és visszaszámolást, légzésfigyelést és minden jön magától, a kötél módszer pl nem müködik nálam.

Thx Péter


2011. jún. 19. 04:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi az a kötél módszer, mondjuk az ap még nekem se ment, azonban nem a szived megy fel 200ra, hanem a szív csakrád indul be, de nagyon. Elméletileg ilyenkor kell azt elképzelni, hogy valaki kiemel a testedből. De ha arra koncentrálsz, hogy a tested felett lebegsz, akkor könnyebb, tehát én ezt úgyszoktam, hogy elhittem magammal, hogy érzem, hogy a testem alattam van.

Amúgy azt mondják, hogy ezt nem szabad fekve, mondjuk én is úgyszoktam próbálni, lehet azért nem megy nekünk :/

2011. jún. 20. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hello, hogy haladsz azóta? Mármint ha még foglalkozol evvel. A leírtak alapján én azt gondolom jól haladtál, sokan eddig sem jutnak el, szóval érdekelne hogy haladsz.

Konkrétat nem tudok írni de fontos hogy semmit se erőltess. Csak úgy ússz az árral és ha jön a vibráció akár még jobban bele is merülhetsz, bár ez inkább azoknak hasznos akik megijednek ettől az érzéstől. Szóval ijedtség helyett jobb ha méginkább rátesznek az érzésre, de úgy látom te nem vagy ijedős típus :)

Sokaknál van az hogy tudatos próbálkozás után eleinte nem megy, aztán meg amikor alig próbálkoznak akkor csak úgy spontán sikerül nekik. Ez pont amiatt van mert akkor már egy csöppet sem erőltetik. Ezt szerintem fontos kezdőknél kihangsúlyozni.

2013. szept. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!