Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan lehet alvásparalízisbe...

Hogyan lehet alvásparalízisbe kerülni tudatosan?

Figyelt kérdés

Sok és hatásos lazulós meditáció után gyakrabban jelentkezik alvásnál, és ma is volt, de ma szellemmel is kommunikáltam benne. És láttam is őt, mert bénult testemet odafordította.

Így lehetnék médium, ezért fontos lenne.


2011. máj. 25. 01:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Igen, az. Főleg mert nincs harmadik szemed (kivéve, ha fiú vagy, de az már egy másik rovat)
2011. máj. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
én akkor szoktam alvási paralizisbe kerlni ha bezabálok elötte meg kávét iszok, aminek nem tom mi értelme van, na mindegy. én azt szeretem amikor azt halucinálom hogy lebegek meg átmegyek a falon:D
2011. máj. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Liza von Staunhoff te akkora egy csí ra seg gfej vagy! 404 ufókkal foglalkoik. Ez meg egy állapot te retek!

A kérdezőnek meg üzenem, hogy amit átél az nem alvás paralizis. Az már tudatos elhagyás! Alvásparalizisnél látod a szobát de a testedből, és nem tudsz beszélni meg mozogni. még nyögni sem :D És ez azt jelenti h a lelked visszatért a testedbe de az infok még nem jutottak el az agyba. Sokan megijednek mintha megszállná valami. elég félelmetes!

2011. máj. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
sokan irkáltok ide és nem néztek utánna a neten. időt spórolnátok
2011. máj. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

tegnap 17:29


Mekkora együgyü vagy hogy nem érted :P


Hát éppen ez az, 404 azért lát mindenhol guókat (gumhódok) mert egész nap be van kómázva a drogtól. Alvásparalízisben van:D Elaludt pár éve mielőtt tolt egy csomó anyagot és azóta nem érredt fel az éber kómából :LOL

2011. máj. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Hát én láttam egy műsort a discoveryn és ott arról volt szó hogy előtudnak állítani hasonló dolgot mesterségesen az agy egyfajta elektromos ingerekkel. Egy csajon kísérleteztek és bevált körülötte lebegő lényekről számolt be stb... Nekem is 1*2* van alvásparalízisem évente de azt az érzést önszántamból eszem ágában sincs átélni ... mert nekem nem jók az élményeim...
2011. jún. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Offthewall válasza:
De 1 csíra vagy, szerezz inkább 1 barátnőt, gáz ötlet, mi? -_-
2011. jún. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!