Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan lehet alvásparalízisbe...

Hogyan lehet alvásparalízisbe kerülni tudatosan?

Figyelt kérdés

Sok és hatásos lazulós meditáció után gyakrabban jelentkezik alvásnál, és ma is volt, de ma szellemmel is kommunikáltam benne. És láttam is őt, mert bénult testemet odafordította.

Így lehetnék médium, ezért fontos lenne.


2011. máj. 25. 01:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Hát ezt 404 tudná megmondani, mert ő abban van egész nap. Most éjjel éppen itt is van, ha szerencsésnek talál rá téged, majd talán válaszol is :P
2011. máj. 25. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Amit alvásparalízis során át élsz az mind csak hallucináció. Ettől nem leszel médium...
2011. máj. 25. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Érdekes a szoba pl úgy néz ki mint valójában. Najó néhány tárgy kisebb nagyobb lesz, máshogy néz ki.

Szal ilyen extra hallucináció, és elég durva, pl az egyik átlátsz a falon a másik szobába, és az is úgy néz ki mint a való életben.

Van módszered az eléréséhez?

2011. máj. 25. 01:51
 4/17 anonim ***** válasza:

Egyszerű alvásparalízist nem lehet szándékosan előidézni, de nem is kell, hiszen magával a paralízissel nem sokra mennél.Ha olyan élményekre vágysz, amiket felsoroltál, akkor az asztrál projekciót kellene gyakorolnod, ami nagyon hasonlít az alvásparalízisre, de nem egészen ugyan az.

De ha megtanulod is, attól még nem leszel médium.Médiumok azok az emberek, akik mindenféle különösebb technika nélkül képesek az érzékeken túli világ üzeneteinek fogadására, továbbadására.

2011. máj. 25. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Küldök linket az asztrál projekcióról.Ebből megtanulhatod, amit akarsz.


*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. máj. 25. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Nem a paralízis kell hanem az a világ amikor abban vagy.

Ultrakool világ és tele van lehetőséggel.

Nem akarom elítélni az asztrálprojekciót (tudatosan álmodni) de szerintem az csak szórakozásra van. Gondolj bele az álmod fele már fantázia akármitcsinálsz.

Álmodok én minden éjjel, próbáltam már többször projektálni valami kötél módszerrel de nem rúgta ki az asztráltestemet.

2011. máj. 25. 08:22
 7/17 anonim ***** válasza:

Az asztrál projekció nem egyenlő a tudatos álommal.A projekció az testen kívüli élmény, a tudatos álom pedig valóban csak álom, a kettő teljesen más.Bár néha összekeverhető.

Testen kívüli élménynél(projekció)ugyanazt érnéd el, azt tapasztalnád, amit alvás paralízis közben, sőt, annál valamivel többet.Közben , ha szerencséd van, találkozhatsz más asztrál utazókkal, vagy szellemi lényekkel.

A kötélmódszer sem mindenkinek jön be, hogy neked melyik módszer lenne megfelelő, azt ki kell tapasztalni.

Az alvásparalízis egyébként könnyen és gyakran folytatódik asztrál utazással, könnyen lehet, hogy ezt már többször meg is tapasztaltad.De a lazulás, meditáció valóban segíthet.

Na, mindegy, nem akarlak rábeszélni, csak leírtam a tapasztalatom.

2011. máj. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
73%

A legegyszerűbb, hogy elérd ezt az állapotot, ha veszel egy kis LSD-t vagy gombát.

Mert ez ahllucináció. És persze, hogy átlátsz a másik szobába és úgy néz ki mint valójában, mert ismered azt a szobát. A hallucináció is emlékekből (meg fantáziából, ami szintén emlékeken alapul) építkezik

2011. máj. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Alvásparalízis házilag: egyél összevissza, zabálj lefekvés előtt, véreshurka, csipsz, valami jó kis paprikás cucc, nézz horrorfilmeket, vagy olvass horrort, a lényeg, hogy stimuláld az agyad, a képzeleted, lelkileg is fokozd ezt, úgy, mint egy neurotikos, tehát képzelegj, idegesítsd magad, ezután moss fogat és feküdj le. Ha sikerül egyáltalán elaludnod, az alvásparalízis garantált.
2011. máj. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Én is ezt csináltam:D

Próbáltam harmadik szememmel nézni a dolgokat alvás közben, a végén már különböző képek voltak. Emlékszem egy fehér sportkocsira, fehér szívre, fehér és piros oxigénpalackokra, szobámat teljes egészében és gyakran a tapéta virágmintáját.

Az is halu?

2011. máj. 25. 16:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!