Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Nagyon rosszul erzem magam,...

Nagyon rosszul erzem magam, talan segitenel egy tanacsal?

Figyelt kérdés

Utobbi idoben nagyon sokat sirtam , nm mentem sehova, mindetol ,minenkitol feltem.....

Ez 14 eves koromban tortent amikor egy fiu nekem azt mondta hogy csunya vagyok ,masok pedig azt mondtak h nagyon szep vagyok (ezeket mind a hatam mogott mondtak nm szemembe, de megtudtam) Tudom h nem szabad szenvedni az ilyesmiert, mert izlesek es pofonok , es amugy aztis meg kell nezni h ki mondta...na lenyegtelen. Szoval akkor egy jo hosszu ideig sirtam ,utaltam tukorbe nezni...es szabalyosan felos, szegyenlos termeszetuve valtam... sok gondolkodas utan kicsit probaltam valtozni, most erzem h gyavult a helyzet,mar nm vagyok annyira szegyenlos de azert nem 100%-osan

Kerlek nagyon szepen titeket hogy segitsetek nekem ugy(tanacsokkal ,persze), h visszakapjam onbizalmam...mert az eletben onbizalom nelkul le vagy szarvva! koszonom az ertelmes valaszokat.


!7/L


2011. ápr. 17. 07:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ezen a problémán minden tini lány átesett. Nekem elhiheted, mert van 3 lányom. Így igaz, ízléssel nem lehet vitázni, hogy egyiknek szép vagy a másiknak csúnya. Az a lényeg, hogy magadat fogadd el olyannak, amilyen te vagy. Sok színész (különben nagyon dekoratív egyének) beszámoltak arról, hogy 14-16 évesen csúnyának tartották. Most alakul ki tulajdon képen a külsőd. Légy ápolt, az sokat segít az önbizalmadon. Hogy mit értek ápolt alatt? hát ha valakinek a frizurája haja rendben van, a cipője ápolt, na meg a körmei a kezén lábán, már sokat tett a külsejének elfogadásáért. Ismered a rút kiskacsa meséjét? Tini hormonváltozáson megy át. Ezek megjelennek külsőségekben is, mint pattanások. Ápold a bőrödet. Legjobb és legolcsóbb a juhtúró pakolás. A rút kiskacsából gyönyörű hattyú lesz. Úgy legyen
2011. ápr. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mosolyogj, mosolyogj, és mosolyogj. A bánatos lesütött szemű lányok ,mind csúnyák. Írd fel a fésülködő tükrödre, hogy: JÓ NAPOM VAN MA! minden reggel, amikor belenézel, ezt látod, és mindjárt jobban kezdődik a napod. Mondogasd magadban, hogy szép vagyok! Hidd el, egy idő után el is fogod hinni, és úgy is viselkedsz majd. Csak arra vigyázz, el ne szaladjon veled a ló. Egyébként meg tényleg ápold magad, legyél mindíg nett, tiszta.
2011. ápr. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a valaszokat.:X
2011. ápr. 17. 09:32
 4/14 A kérdező kommentje:

Ja igen...Mindig tisztalkodok ugyelek magamra ruhaim is tisztak szoval evel semmi baj....Szertek magamra vigyazni.

Aerobik-ra is el szeretnek menni hogy formaban tartsam magam.

2011. ápr. 17. 09:36
 5/14 anonim ***** válasza:
Csak egy fiú mondta rád hogy csúnya, és többeknek pedig szép vagy. Érzed a különbséget e kettő között? (Egy ember - több ember) A fiú lehet hogy amúgy is csak irigységből vagy "bosszúból" mondott ilyet. Miért foglalkozol vele?
2011. ápr. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ezen csak Te tudsz változtatni. Bár nekem soha nem volt ilyen problémám. Nem azért, mert bomba nő lennék, csak mindig volt önbizalmam. Még sok is. Mások szerint önző, egoista és öntelt vagyok. Lepereg rólam a kritika. A kettő között kéne megtalálnod az arany középutat.

Én csak annyit tudok tanácsolni, hogy ne érdekeljen mások véleménye. Ne foglalkozz senkivel. Veled foglalkoznak?

2011. ápr. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Állj bátran a fiú elé és mondd azt neki:még szerencse, hogy csúnyának tartasz, mert ilyen randa pasival akkor sem járnék, ha az egyetlen férfi lennél a világon.Így bizonyára helyre fog állni az önbizalmad, az övé pedig meglehet, hogy eltűnik.
2011. ápr. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
jajjj annak mar nem... Olyan bekepzelt komojan mondom....es abszolut semmmi oka ra.... de na....Inkabb bekin hagyom.... sok embert bantott meg.... ha eddig nm valtozott meg ...nem hiszem hogy enb akit semmibe vesz megvaltoztatom.... cska annyit tehetek h kikeruljem es megyek tovabb
2011. ápr. 17. 11:03
 9/14 A kérdező kommentje:
09:44 Innen indult ki a baj.... mert elottem nm modnott a fiu semmit .... beszel rendesen.... Es innen jott az a szar erzes amikor mar nm tudtam hogy akkor most ki jatsza meg magat es ki nem.... es en csak egy valakirol tudtam meg h ezt mondta es kitudja meg hany csak jopofizik sakkor minden hujesegbol a legroszabbat vettem amitol kiborultam...es igy ne...lassan eltunt onbizalmam ...midnen. S midnen fiuval ha szembeszallok annyira szegyelem magam, h mar onmagam sem tudom adni.... mert en orokke olyan vidam voltam....s midnenbol viccet tudtam csinalni...s a szivem melyen mostis ramjon h viccelodjek ...meg ienek... de nm merem...szegyelem
2011. ápr. 17. 11:09
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia


Egy másik kérdésre adott válaszom 1-2vel feljebb részben ide illik :


"Ezt a pozitív kisugárzásra , amit mindenki lát,érez tudattal és tudatlanul, egy szép magyar szóval nevezzük meg: karizma


Válaszom igen megváltozok, még szép hogy megváltozik !

Amit beleteszel az életbe munkával, ugyan azt kapod vissza.

Nehéz meló a változás. Először szembe kell nézni a félelmekkel, a szőnyeg alá besöpört dolgokat ki kell takarítani. Át kell élni a félelmeket kudarcokat. Innét következik az építés. Majd ha elér az ember egy szintet azt meg is kell tartani. Megtartani nehezebb mint elérni. Egy idő után pedig a munka is örömmé válik ."


Ne aggódj , ilyen helyzeteket sokan megéltünk. Ezek nagyon jó tanuló pénzként szolgálnak.

Ne akarj mindenkinek megfelelni. Úgy sem tudsz. Nincs olyan ember aki mindenkinek tetszik sem külsőleg sem belsőleg. El kell fogadni, hogy vannak olyan emberek akik csak a hátad mögött mernek rólad rosszat mondani, ők gyávák akiket a félelem mozgat.


A 2. válaszolóval nem értek egyet.

Az, ha bemeséli magának az ember, hogy jól van miközben nem tesz érte munkával, hanem ezt a látszólag könnyebb módot választja akkor sohasem fog oda eljutni ahova akar. Ez szerintem csak egy felszínes megoldás amivel az igazi mély gondokat nem fogja megoldani, azok mindig ott lesznek.

Ismerek ilyen embert és hiába a pozitív hozzáláss, ha a könnyebbnek látszó utat választja.

19f

2011. ápr. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!