Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogy lehet eljutni mélyebb...

Hogy lehet eljutni mélyebb szintekre az agykontrollba?

Figyelt kérdés

az alfába sikeresen lemegyek legtöbbször,sőt egyszer nagyon megijedtem mikor tul lent voltam,ugy éreztem nem ott vagyok ahol éppen vagyok,na ezt az állapototszeretném visszakapni,bár félelmetes,de nagyon fura.

szoval hogy kell mélyebbre menni mint alfa?


2011. ápr. 11. 22:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Meg tudud nézni más lelki és egészségi állapotát, ha alfában vagy?
2011. ápr. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
*tudod
2011. ápr. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

ugy érzem ha nagyon koncentrálok rá igen

de nem igen probáltam ezt,miért?

2011. ápr. 11. 23:14
 4/12 anonim ***** válasza:
Gyakorolni kell nagyon sokat, de megéri.
2011. ápr. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Meditalj, figyelj a belso erzekeidre, s igy fejleszted azokat, tehat gyakorlassal!
2011. ápr. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 BlackSword ***** válasza:
48%
Egyszerű... Csak koncentrálj arra, hogy minél hü.jébb legyél... Nem nehéz a szellemi sötétségbe lemerülni...
2011. ápr. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én olyan profi szintre fejlesztettem az agykontrollt hogy már letudok menni téta szintre, főleg esténként az ágyamban. Utána az omega dimenzióban telekinézist végzek és szellemekkel kommunikálok, sőt még a jövőt is megjósolom: ez a komment nem fog neked tetszeni.
2011. ápr. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

látod , kettőnk közt az a különbség hogy te cinikus módon irogatsz,fogalmad sincs miről beszélsz.

az alfa a legmélyebb akkor elárulom nagytudásu,csak élj bele a nagyvilágba olyan modon,hogy azt se tudod mi van körülötted,habár ha rabszolga vagy minek neked érzések

2011. ápr. 12. 22:58
 9/12 anonim ***** válasza:
51%

okoskodj csak nyugodtan, a buta emberek úgyis elhisznek minden hülyeséget, 70éves korodban te is telefonálgatni fogsz 500ftokért hajnali 2-kor az ezotvbe, hogy megtudd mit "tartogat" számodra ajövő:D

a wikipédia is hazudik

Az agyhullámok jellemzői [szerkesztés]

Frekvenciájuk alapján négyféle agyhullámot különböztetünk meg (az alvás felé haladó sorrendben):

Ébrenlét, figyelő, aktív állapot, béta hullámok: 20 Hz (15–40 Hz), kis amplitúdó

Ébrenlét, nyugodt, ellazult állapot, alfa hullámok: 10 Hz (9–14 Hz), nagy amplitúdó

Könnyű alvás, téta hullámok: 3,5–7 Hz, még nagyobb amplitúdó

Mély alvás, delta hullámok: 3,5 Hz alatt (1,5–4 Hz), legnagyobb amplitúdó

2011. ápr. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

utolsó és ezzel most mit akartál elérni ,hogy ezt leírtad?

eddig is tudtuk hogy mélyebb tudatállapotba lelassul az agyhullámok frekvenciája.

2011. ápr. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!