Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Igaz az hagy ha másoknak...

Igaz az hagy ha másoknak beszélünk a terveinkről, jó híreinkről stb. , akkor az ebből származó energiát elfecséreljük, és ezzel nehezítjük céljaink elérését?

Figyelt kérdés
2011. márc. 25. 18:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem minden esetben, valakinek erőt ad ah beszélhet róla, és másokat érdekel is.


Plusz az ember elvileg társas lény, két ember meg könynebben éri ela célját mint 1


Több szem többet lát, több fej többet gondol.

2011. márc. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Nálam igaz. :)

Épp ezért nem mondom el senkinek, hogy---- :D


Az arra érdemes barátok többnyire erőt adnak, de ha rokon, vagy olyasvalaki, aki csak ágálni tud ellene..

Annak nem szabad.

Család előtt kuss.

Ez az én mottóm. :P

2011. márc. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igaz.
2011. ápr. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nagyrészt igaz, mert ahelyett, hogy mesélsz róla, cselekedni kell (valami mást, vagy ezért a dologért).


Kicsit más szitu: én úgy mentem el múlt héten egy vizsgára, hogy nem mondtam el senkinek, hogy lesz- holott máskor 6-7 barátomnak elmondom, hogy mikor kell szorítani.


Most leteszteltem, milyen az, ha nem beszélek valamiről, csak én tudom és "megcsinálom". Bejött :) Utólag már lehet rögtön az örömhírt közölni:)

2011. ápr. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!