Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Ki hogyan küzdötte, küzdi le...

Ki hogyan küzdötte, küzdi le a félelmeit?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben állandóan attól rettegek,azon görcsölök,hogy elhagy,megcsal a párom,pedig nincs rá okom,mert nagyon szeret(3 éve vagyunk együtt)és már az összeköltözést tervezzük.

Állandóan agyalok,félek,több vitánk is volt már ebből,mert nehezen viseli ezt.Persze megértem nekem is sok lenne ha bennem nem bíznának ennyire.De nem értem miért van,nem tudok uralkodni magamon,egyszerűen képtelen vagyok uralni a félelmeimet.

Sok helyen olvastam és hallottam,hogy úgy kell megszabadulni a félelmektől,hogy hagyni kell hogy legyen,átélni(de ezáltal nem pont azt vonzom be??) és szeretettel elfogadni,és akkor megszűnik magától.Máshol olvastam olyat is hogy vizuálisan be kell zárni egy dobozba,vagy lufiként ki kell pukkasztani,el kell engedni...De nekem ez egyszerűen nem megy,akárhogy is akarom.Bármit teszek,nem érzek felszabadulást.

Olyan ez mintha egy "démon"lenne bennem akit nem tudok kiűzni.(Persze ez csak egy hasonlat.)

Kérlek írjátok meg tapasztalataitokat,ki hogyan szabadult meg a félelmeitől,görcseitől.

Normálisan válaszoljatok kérlek,hülyeségekre nem vagyok vevő,mert én nem találom ezt a problémát viccesnek.


2010. nov. 1. 10:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Onbecsules!

A parod karjaiban nem erzed az igazi lelkibekesseget, nem tartod magad annyira ertekesnek, hogy felfogd azt, hogy a parod Teged szeret es elfogad ilyennek, amilyen vagy?

Ha parod nem szeretne, akkor mar nem lenne melletted pl.!

Te megmergezed a sajat szerelmedet, s aztan elmesz a joshoz, mert megrontottak!

Fogadd el a parod szeretetet es viszonozd azt, csak ebben az erzelemben elj es lubickolj es elvezd ezt!

Legy halas a teremtodnek, hogy reszed lehet ebben, mivel a mai vilagban nagyon nehez megtalalni az igazi szeretetet, tehat ertekeld ezt es becsuld meg!

2010. nov. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nekem nincsen félelmem max a sötétség :)

annyiban segíthetek hogy jobban szeresd és majd mond meg neki ezt és azt is hogy te őt nem akarod elhagyni, csak mond meg hogy félsz hogy a szerelmed elhagy biztos megérti csigavér elfog múlni

2010. nov. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Önértékelési zavar!

Nem bízol eléggé magadban. Nem vagy abban biztos, hogy elég vagy neki és, hogy elég jó vagy -e számára.

Súlyos komplexus már bocs.

Azt, hogy mit lehet ezzel kezdeni ... Hát szakemberrel való konzultálás majd terápiára járás.

Ha már felteszel egy ilyen kérdést akkor sajnos biztosra veszem, hogy nem bírnád magadat meggyőzni az ellenkezőjéről. Arról, hogy te vagy a legjobb a párod számára.


A helyzet természetesen teljesen más, ha a párod már adott okot, esetleg kinéznéd belőle a stílusa vagy efféle dolgai miatt azt, hogy képes lenne megcsalni téged, tehát nem egy monogám alkat.


A 3. dolog, hogy túl önző vagy! De ennek az orvoslására szintén szakember kell.

Bocsi, ha kicsit obszcén voltam, nem ismerem a részleteket csak általánosítottam. De az esetek 98%ában ez a 3 dolog közül az egyik tuti, hogy helytálló!

2010. nov. 10. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!