Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ki hogyan küzdötte le a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogyan küzdötte le a félelmeit? (csak azoknak szól akik tényleg féltek/tartottak tőle)

Figyelt kérdés

Arra lennék kiváncsi,ki hogyan győzte le a félelmeit, fenntartásait a fogamzásgátló tabletta hatását illetően.Szeretném/nénk csak a tabit használni de egyszerűen tartok tőle hogy baj lesz.

Szeretném,ha olyanok írnának akik komolyan veszik/megértik a dolgot.


2009. jún. 25. 22:06
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Hát én hála istennek nem szedek ilyet!Viszont!Volt egy ismim és ő szedte aztán mikor abbahagyta ,mert babát akartak 4 évig szenvedtek mire összejött nekik
2009. jún. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy arra gondoltam, mennyire jó lesz úgy :)
2009. jún. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én is ezzel próbálkozom :) de a félelmem sajnos még mindig nagyobb holott a dokim is megmondta hogy nyugodtan.uh ez már lehet paranoia nálam :S
2009. jún. 25. 22:22
 4/8 anonim ***** válasza:
Több mint 9 hónapja szedek fogamzásgátlót, pedig én is féltem a különféle mellékhatásoktól, a trombózistól elkezdve a hízásig midentől.. Nem akartam roncsolni a szervezetem, tömni hormonokkal. Az egyik barátnőm depressziós is lett a tabitól (1000-ből 1 lány ezt tapasztalja). Aztán viszont belegondoltam, hogy az óvszer elrontja a pillanat spontaneitását, más módszer sem ilyen kényelmes és megbízható, és úgy döntöttem megér egy próbát, szedem 3 hónapig és ha valami apró kis rosszaságot tapasztalok, abbahagyom. De ehelyett a mensim lecsökkent 2 napra az eredeti 6-ról, mindig órára pontosan megjön, szebb a bőröm, FOGYTAM tőle :), és semmilyen atrocitás nem ért. Szóval nekem bevált, egy próbát megér.
2009. jún. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! A tabletták leállítják a hormontermelésedet, teljesen. Most nem megyek bele abba, hogy melyiket meg melyik hat ki mire és stb., de ha gondolod nagyon szívesen elmondom úgyis, hátha az megnyugtat :) Ez a tabletta teljesen leállítja a peteérést. Tehát nincs, ami megtermékenyülne. Lehet hallani spontán peteérésekről. Nos a tabletták ezt is leállítják :) Elég szerintem ha végiggondolod és lekapcsolod magadról a bűntudatot :) Mióta szedsz tablettát? Ha a menstruáció első napján vetted be, akkor az első nap óta védett vagy :):) Semmi baj sincs, csak egyszer próbáld ki nélküle, ha kell megszakításos védekezéssel. :):) Az is kiegészítő védekezés :)
2009. jún. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
utolso előttinek : melyik tabitol fogytal?????
2009. jún. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szia! Én is féltem az elején, fiatal voltam amikor elkezdtem(15), de kénytelen voltam, az én tablettáim nagy dózisban tartalmaznak fájdalom csillapítót, és muszáj szednem.Én attól féltem, hogy meghízok, de utánaolvastam és egy kilot se szedtem fel. Sőt! Fogytam!:D És a szőke szőrszálaim sem lettek többen és nem lettek sötétek. Szerintem nem kell félned tőle, viszont jobban vigyázz majd strandokon, nem tom miért, de akit ismerek és tablettát szed mindig összeszednek vlmit nyilt uszodákban meg strandokon, ugyhogy nyugi és sok sikert!:)
2009. jún. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Gracial-t szedek, nekem bevált.

22:33-as

2009. jún. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!