Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogy győzzem le a "gátamat" a...

Hogy győzzem le a "gátamat" a fogszabályzó iránt?

Figyelt kérdés

kimondani sem merem ,csak mikor egyedül vagyok otthon, pedig szeretnék csak még mindig nagyon cikinek tartom pedig már pár éve hogy kéne fogszabi.... a szüleimnek elakarom mondani de nem megy ,pedig már sokszor eszembe jutott....agykontrollal hogy tudnák ezen segíteni ,köszönöm


17F


2010. okt. 6. 20:02
 1/10 anonim válasza:
Tedd fel, és ne törődj semmivel. Küzd le a félelmed - tedd fel a fogyszabályzót és már át is mentél a nehezén.
2010. okt. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Szó szerint ugyanez van velem is. 13/F
2010. okt. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem minnél előbb menyj el a fogorvoshoz és rakasd fel, mert

1. mindenkinek sokkal jobban tetszik egy szép fogsor.

2. valószínüleg nem 1-2 hónapig lenne rajtad, ezért jobb minnél előbb kezdeni.

Próbáld legyőzni a félelmedet, végülis semmi rossz nincs benne.

2010. okt. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha tényleg megold mindent az a hülye agykontroll, akkor azt mondogasd hogy jók a fogaid és majd az univerzum erői helyrerakják őket...

Amúgy nekem is volt. Nemnagy cucc. Az első pár nap a xar mert marhára fáj, de utánna lehet ugyanugy lehet használni a fogakat...

2010. okt. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

nem a fájdalom, azt le sem xarnám ,már nagyjából tudom hogy mi az


inkább az zavar ,hogy ,"húúúú nézd fogszabályzó",meg egyátalán ez a szó hogy fog-szabályzó ,először csak azt gondoltam hogy jól ki akarnak cseszni velem aztán pár év után rájöttem hogy ez arra jó hogy rendbe tenné a fogaimat..


amit meg ti mondtok, hát igen könnyű azt mondani, persze ez sem mentség:(

2010. okt. 6. 22:25
 6/10 anonim ***** válasza:

Az összes előző (értelmes) válaszadó azt mondta, hogy csak menj és csináld... Lehet hogy ők full sikeres emberek, és nekik tényleg így megy, de én értem a kérdező problémáját. Én is sok dologgal vagyok így: tudom hogy jó lenne megtenni, tudom hogy semmi akadálya, tudom csak magammal baxok ki ha nem teszem... Mégsem akarom. Ilyen esetben mondhatja nekem akárki hogy "csak tegyem meg".. Nem akarom. Pedig "akarom akarni" de még se tudom akarni...


Na szal az én tanácsom hogy - mivel agykontroll címszó alatt vagyunk - naponta párszor, 5-10 percben relaxálj, meditáll csukott szemmel nyugodt helyen ahol senki sem zavar. Vagy csak pl buszon ha ülsz és nincs ismerős vele... Szóval ilyenkor vizualizáld, képzeld el, hogy elmész és felrakják a fogszabályzót. Lényeg hogy lásd hogy semmi bajd nem történik, majd érezd át hogy igen ott van rajtad a fémizé, érzed a nyelveiddel, de igazából nem akadályoz semmiben. Azaz képzelődj, lásd hogy jól érzed magad a fogszabályzóval is. Lásd hogy ugyanúgy szórakoztok a haverokkal, lásd hogy ugyanúgy jól érzed magad a barátnőddel (vagy találsz egyet miközben fogszabályzóban vagy)... Stb... Összefoglalva képzeld el hogy van fogszabályzód és boldogan éled az életed közben.

És ezt a gyakorlatot végezd rendszeresen, naponta 1-2-3 alkalommal. Lehet csak hetek múlva, de hamarosan tényleg meg tudod tenni hogy elmész fogorvoshoz miatta.


Talán ez a gyakorlat majd segít a tudatalattidnak kedvet hozni ahhoz hogy ne álljon a fogszabályozás és közéd.

2010. okt. 7. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

21:23-as vagyok.

Nem érzem magam sikeresnek és én is megértem a kérdező problémáját, iszonyatosan aggódtam emiatt a dolog miatt és szörnyű, ha eszembe jut, hogy fogszabályzóm van, de hosszú 2 és fél év után hétfőn lekerül az egész és én meg örülök... :) Mondjuk nem azért lett felrakva, mert csálék lettek volna a fogaim...

2010. okt. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
07:47 ,köszönöm szépen a tanácsot, megcsinálom!
2010. okt. 9. 19:39
 9/10 anonim válasza:

Énis fogszabályzós vagyok 8 hónapja van fent és olyan változások vannak!Az első napon nem tudtam enni és semmi más már megszoktam.Nem is várom hogy levegyék úgy hozzám nőtt :)és az a jó hogy lehet választan h mijen szinű fogszabit akarsz és én ahoz öltözök pl pink fogszi pink ruci :)

16/L

2010. okt. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

egyik kicsit sátánista ismerősömnek alul-felül van, és ha szarul is van miatta nem mutatja ki.

13/L

2010. nov. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!