Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Annyira szeretném jól érezni...

Annyira szeretném jól érezni magam társaságba, de nem tudom hogyan tegyem azt?

Figyelt kérdés

csupa olyan emberekkel vagyok körülvéve akik teljesen más típusok mint én(bulizós,beszólogatós), ilyenekkel mit lehet kezdeni, hogyan érezzem jobban magam a mosott szarnál


azért írtam ebbe a témakörbe mert Agykontrollos vagyok akinek nem megy az agykontroll


lehetőleg agykontrollosok válaszoljanak ,köszönöm


2010. szept. 28. 21:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Az kétségtelenül igaz, hogy ők csinálják rosszul. Értéktelen perc életet élnek, melynek se múltja, se jövője.

Azonban te is szocializálódj, keress társakat, akikkel jól érzed magad, mert magányosnak lenni se jó.

2010. szept. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

egy kis bölcsesség, hátha segít ;)


Aki nem tud, és nem tudja, hogy nem tud, az ostoba. Vesd meg őt.

Aki nem tud, és tudja, hogy nem tud, az egyszerű lélek. Tanítsd őt.

Aki tud, de nem tudja, hogy tud, az alszik. Ébreszd fel őt.

Aki tud, és tudja, hogy tud, az bölcs. Kövesd őt.


gondolom az osztálytársaid, az első sor.

2010. szept. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

igen-igen ahhoz állnak a legközelebb, azt nemértem hogy érettebbnek tartottam magam sokszor náluk ,de valahogy ők mégis érettebbnek tűnnek ,élvezik az életet ,én meg nem


de mégis mondjátok hogy én csinálom jól,de olyan nehéz olyan embereket találni aki nem szól be úgy a másiknak anélkül hogy ne ismerné,vagy ne qrvaanyázná le mikor már megismerte....:(

2010. szept. 30. 19:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!