Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ezek milyen álmok? Hogy lehet...

Ezek milyen álmok? Hogy lehet egy álomban ízeket érezni?

Figyelt kérdés
Egyszer azt álmodtam, hogy salátát eszem, de nem is ez a lényeg, hanem, hogy bors volt rajta és álmomban ráharaptam és éreztem az ízét. Plusz egy csomószor álmodom azt, hogy maszturbálok és tök jó érzés, mintha igazából csinálnám. Meg egyszer olyat álmodtam, hogy vízbe estem és visszatartottam a levegőt és arra ébredtem, hogy nem kapok levegőt. Hogy lehet egy álomban ízeket érezni?
2011. júl. 19. 19:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hogyan lehetséges, de én is érzek ízeket is álmomban.Előfordult, hogy olyan bonbont, sütit ettem álmomban, amilyet a valóságban sosem láttam és éreztem a finom, de teljesen ismeretlen ízét.
2011. júl. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Sok mindent lehet álomban csinálni.

Én pl zenét szoktam magamtól álmomban csinálni. Néha olyan jó zenéket csinálok, hogy tetszik is csak aztán elfelejtem a dallamát, ritmusát:D.

Olyan nekem is volt, hogy álmomban a vízben fuldokoltam, és felébredve alig kaptam levegőt. Vagy olyan is volt, hogy valaki bántalmazni akart és a kést meg belém szúrta.:S És teljesen éreztem a kés élét a hasamban.

2011. júl. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Olyan is volt pl,hogy álmomban sírtam és vörös szemekkel ébredtem.
2011. júl. 19. 20:10
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
én meg beszartam álmomban sajnos a valóságban is );
2011. júl. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Úristen. :D
2011. júl. 19. 20:27
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én azt álmodtam egyszer, hogy moziban voltam, és valami borzalmas, állott, penészes pattogatott kukoricát ettem. Éreztem az ízét, és egy kis időnek el kellett telni, míg újre "mertem" enni popcornt...
2011. júl. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne éreznéd? Hiszen ha épp nem álmodsz is fel tudod idézni az ízeket.
2011. júl. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
az ilyeneknek mindig van valami különleges jelentősége:)
2011. júl. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én életemben sosem szexeltem, se csókolóztam. 20/F vok. De akármikor azt álmodtam, hogy szexelek, úgy teljes egészében nagyon isteni érzés volt, a nő minden porcikáját éreztem, a bőre hőmérsékletét, keménységét különböző zónákon, simaságát. Meg amikor csókolóztam, akkor meg az az enyhe tapadós, de nedves, 1x olyan szájfényes meleg érzést :) Vagyis mint aki megálmodta volna reálisan azt a jelenséget, amit még sosem élt át a valóságban, de álmában még is ugyanazt a valós érzést tükrözte vissza. Én is érdekesnek tartom ezeket.
2011. júl. 20. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
81%
Talán ezek a tapasztalatok is azt bizonyítják, hogy az asztrál világ is valós, a maga módján.
2011. júl. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!