Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Ha így üzenek valakinek,...

Ha így üzenek valakinek, akkor ő mit fog ebből érezni?

Figyelt kérdés
Mondjuk felkelek hajnalba amikor az a személy a legfogékonyabb állapotban van és próbálok üzenni neki. Ő ezt hogy kapja meg? Álom formájába, vagy úgy ahogy én pontosan elképzeltem amikor üzenek neki?
2011. aug. 15. 20:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak érzés szintjén kapja meg. Talán már nem haragszik úgy, vagy felhív. De mint szöveges üzenetet biztos nem kapja meg és az álomra sem biztos hogy emlékszik. De működik az biztos én is tapsztaltam.
2011. aug. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak érzés szintjén? engem még nem ismer annyira, honnan tudja akkor, hogy én küldtem neki azt?
2011. aug. 15. 20:41
 3/6 anonim ***** válasza:
Üzenni de hogyan?Milyen módszer ez?Mondjátok el légyszi!
2011. aug. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
agykontroll, szubjektív kommunikáció. én mindig belealszom, de azért gyakorolok..
2011. aug. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
sehogy
2011. aug. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nem muszáj ismernie, és nem fogja tudni, h te küldted neki az üzenetet, egyszerűen csak egy új gondolat fogalmazódik meg benne, rá sem jön, h vki üzent neki.


bár ha vmi cselekvést befolyásoló üzenetet küldesz, azt csak ak fogja végrehajtani, ha nem ellenkezik neki vmi fontosabbal, mivel a szabad akarat itt is érvényes.

2011. aug. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!