Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Annyira szeretném jól érezni...

Annyira szeretném jól érezni magam társaságba, de nem tudom hogyan tegyem azt?

Figyelt kérdés

csupa olyan emberekkel vagyok körülvéve akik teljesen más típusok mint én(bulizós,beszólogatós), ilyenekkel mit lehet kezdeni, hogyan érezzem jobban magam a mosott szarnál


azért írtam ebbe a témakörbe mert Agykontrollos vagyok akinek nem megy az agykontroll


lehetőleg agykontrollosok válaszoljanak ,köszönöm


2010. szept. 28. 21:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nem vagyok agykontrollos, de szerintem túl sokat vársz a társaságtól, ez lehet a baj.
2010. szept. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
alkohol.
2010. szept. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 kicsijames válasza:

Azt hittem, az agykontroll pont arról szól, hogyan találd meg önmagaddal a közös hangot és ugyanúgy másokkal is. (És TE irányítod magad.)

Persze, ne te legyél az, akin a többi röhög, hogy "bazzeg ez elsőként, hogy berúgott...". Ennyire nem kell beilleszkedni.

Másik kézenfekvő lehetőség, hiszen ide is írtál, keress neten(!) olyan embereket, akikkel közös szót értesz. Tudom, ez nehéz a magyar vidéken, ha esetleg ott laksz.

Csak rajtad áll, kik vesznek körül.

2010. szept. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 kicsijames válasza:

Bocsi. Szószátyár...

Röviden: Keress olyan társaságot, akik olyan típusok, mint te.

2010. szept. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Akkor ennyit az agykontrollról.Csak hozzájuk képest érzed magad mosott kaksinak.Te vagy a kakukktojás.Nem alkalmazkodnod kell,hanem olyan társaságot keresni,ahol nem kell alkalmazkodni,és jól érzed magad.A bulizós,beszólógatós csapat csak egy réteget képvisel.

Ha mégis maradsz köztük,akkor másold le a szokásaikat,viszont így elveszítesz magadból valamennyit,de ezt az áldozatot meg kell hoznod egy olyan team-ért ahol csak vendég vagy.

2010. szept. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A saját fejünkben kell rendet teremteni, hogy a körülöttünk lévő világot ne érezzük elviselhetetlennek és nálunk felsőbbrendűnek...
2010. szept. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha nem érzed jól magad velük, akkor keress másik társaságot.
2010. szept. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat


csak az a baj ezzel a "keress másik társaságot" válasszal hogy a suliba velük vagyok 6órán át...


van egy barátom azzal meg jóesetbe hetente 1szer találkozok áhh beszarás


a legtöbb ember teljesen ilyen mint a suliba ahova járok győrbe


17F

2010. szept. 29. 12:26
 9/13 anonim ***** válasza:

jah, ismerem az érzést... de elég, ha te tudod, hogy te csinálod jól, már ha ez így van ;)

Nekem az segített, hogy szereztem egy/két barátot isin kívül és azok meg teljesen elfogadtak meg haverok lettünk és jól éreztük magunkat, aztán megváltozott a nézőpontom, arról, hogy mégis mért számít amit osztályban gondolnak rólam? Ekkor elkezdtek közeledni felén az osztályban is, de még mindig nem tudom elfogadni a helyzetet...

Lehetetlen, hogy megkedvelt őket, ha jól sejtem milyen az osztály, agykontrollal, vagy anélkül, mert alapjaiban utálod az egész élet stílusukat,de te csinálod jól, szerintem, hosszú lenne kifejteni h mért, meg nem is sokat írtál csak tippelek.

Szerezz barátokat és érezd, hogy te állsz a jó oldalon.

Nekem segített!

Ha feltétlenül agykontrollt akarsz használni, akkor a barátszerzésre, ne a gyökerek megkedvelésére koncentrálj!

Marha álmos vagyok és remélem nem írtam össze sok marhaságot, ha igen akkor valaki jelentse!

2010. szept. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

:) köszönöm a választ

rajta leszek

2010. szept. 29. 22:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!