Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogy tudnám szuggerálni a...

Hogy tudnám szuggerálni a babámat, hogy megszülessen?

Figyelt kérdés
40 hetes vagyok.Már 2 hete kórházban.Harmadszor fektetnek be.Állítólag hétfőn kapok oxitocynt, ha attól nem indul be a szülés várnak még egy hetet.Plusz még egy hét (ha minden simán megy) bent a babával.Otthon is pici fiam van, már megőrülök, így közel egy hónapot töltök megint kórházban.A létező és általam olvasott összes praktikát bevetettem már és semmi.Már mindenki megszült körülöttem.Én már nem bírom:(((
2010. szept. 23. 18:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Inkább lazits, és ne akarj ERÖVEL megszülni, ugyanis a stressz is akadályozza a szülés megindulását. Minél jobban erölködsz, annál rosszabb lesz a helyzet.
2010. szept. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
tudom, de otthon még jobban elmenne az idő, majd kibújik amikor úgy érzi, de idebent már sírógörcsöt kapok minden nap.egyszerűen képtelen vagyok lazítani, tisztára ki vagyok már borulva:(
2010. szept. 23. 18:56
 3/17 anonim ***** válasza:
(Laptopról írsz, vagy honnan? Telefon?) Nyugi :) Néha csukd be a szemed, relaxálj, és csak gondolj szép, és nyugis dolgokra... Ha gáz lesz már, úgyis megindítják a szülést. :)
2010. szept. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
ha nem laksz túl messze a kórháztól,haza is mehetsz.ha ott senyvedsz a kórházban,az senkinek nem használ. lehet,hogy mire hazaérsz,fordulhatsz vissza.ha ez nem megoldható,ha vagy ha nem mersz,akkor pedig hívd be a családodat,akár reggeltől-estig együtt lehettek a kórházban,és tényleg semmi bajod nem lasz,ha sétálsz pár métert a kár a kerítésen kívül is. kivéve persze,ha szigorú fekvésre ítéltek,de ezt nem írtad.kitartás,holnap jön a hidegfront,akkor talán kibújik.
2010. szept. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
61%
Haza kell menni és egy jót sexelni!
2010. szept. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

másodiknak:laptopról.De ez miért fontos?Nem befolyásolja a baba születését:)))

utolsónak: bármilyen hülyén hangzik már az is megvolt tegnap, látogatási időben kiengedtek 2 órára és hát...mint mondtam már mindent próbáltunk...

2010. szept. 23. 20:35
 7/17 A kérdező kommentje:
utolsó előttinek: kb 20 percre lakok kocsival,de nem engednek haza :S sajnos itt látogatási idő csak du 4-től 6-ig van, se előtte, se utána nem engednek be senkit.Ráadásul nekem már nem élnek a szüleim, anyósék dolgoznak meg a férjem is, a kisfiamra is felváltva tudnak vigyázni, általában a dédije.Ki se engednek, tegnap is csoda volt, h nem szóltak érte.Nem kell feküdnöm, sétálok, lépcsőzök sokat, már ezt a bábakoktélt is megittam (orvosom javasolta), a párommal is összebújtunk és semmi.Tényleg el kellene lazulni és "megbeszélni" a babával.De olyan nehéz már lazítani.Sok a bent töltött idő is, mindenki megszült már körülöttem, az is aki jóval későbbre volt kiírva, alig tudok már menni, nagyra nőtt a babám, aludni se nagyon tudok, már meg is fáztam, szóval tényleg minden bajom van.Ráadásul a kisfiam is nagyon nehezen viseli a távollétemet és a pici babát is nagyon szeretném már a karomban tartani...Nem gondoltam, h ilyen nehéz lesz a vége:(
2010. szept. 23. 20:42
 8/17 anonim ***** válasza:
szia,remélem,már elindult a kicsikéd kifelé,és ma végre megláthatod.
2010. szept. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
szia.sajnos még mindig semmi nem történt.már alig van valaki a szülészeten, mindenki megszült, mindenkit hazaengedtek én meg már begolyózok:S
2010. szept. 24. 20:14
 10/17 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:

Nem olyan nehéz ez; relaxálj és beszélj a picihez, hogy most már itt az idő, ne féljen, itt kint nagyon vártok már rá, neki is szűk lehet a hely, stb.

Azt is képzeld el, hogy szépen, könnyedén, gyorsan lezajlik a szülés, aztán jöhet a gyereksírás (a 10-es Apgar miatt).


Azt sem értem, hogy a burokrepesztés már kiment a divatból?

2010. szept. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!