Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Láttatok már a közeljövőtökből...

Láttatok már a közeljövőtökből képeket amik aztán úgyanúgy megtörténnek?

Figyelt kérdés
Jó pár éve történt velem ez elég sokszor.Hétköznapi dolgaim közben,hirtelen bevillant egy kép,egy látomás.Rólam szólt egy helyzet közben,és amit láttam az egy napon belül be is következett ugyan úgy.Hogy tudnám ezt a "képességet"vissza hozni?Múltkor is volt egy nagyon komoly látomásom,amitől mások szeme láttára egy buli közben teljessen kiborultam.Csak az a baj,hogy nem emlékszem rá,csak selytéseim vannak a látottakról.Hogy emlékezzek rá?Senkinek sem mondtam el,az a baj.
2010. júl. 31. 13:22
 1/10 anonim ***** válasza:
pszihológus!(nem azért írom mert őrült vagy)
2010. júl. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Nem, még sohasem láttam a jövőbe.
2010. júl. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Na igen.Abban a pillanatban én is azt hittem,hogy megőrültem,megilyedtem rendesen.De azóta már eltelt 1 hónap,és még most sem utasítanak a "hangok"semmi őrültségre :-D Ti nem hisztek ilyesmiben?
2010. júl. 31. 13:37
 4/10 anonim válasza:
100%
Én csak álmodtam egyszer valamit.. és teljesen ugyanaz történt meg. :D xD
2010. júl. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én álmomban láttam a jövőt. A legelső pasim... :)

Teljesen ugyanazt álmodtam meg, mint ami megtörtént.

11 éves koromban álmodtam, hogy egy barátnőm bemutat nekem msn-en egy fiút. Láttam a beszélgetést, elistudtam olvasni. Láttam a fiút kamerában, egy kék fürdőköppenyben. 2 évvel azután megis történt. :)


Volt egy másik eset, évekkel késöbb. Ültem az iskolapadban, és lestem ki a fejemből. Irodalom óra volt, de valahogy teljesen elbambultam. Majd a fejemben egy hang azt mondta,hogy: ,,Ma XY szakítani fog". Megráztam a fejemet, mert eléggé megrémültem, de nem hittem el. Suli után küldött egy sms-t,hogy találkozzunk, és szakított, valóban :( ... De azóta megint együtt vagyunk :)


Néha képek nekem is bevillannak, olyan emberekről, akiket nemis ismerek. Vagy olyan érzésem van, mintha történni fogna valami.


Eccer megéreztem,hogy családon belül valami rossz fog történni. Az nap minden olyan nyugodt volt, az idő lassan telt el. Majd délután mikor erről beszélgettem msn-en egyik barátnőmmel, a másik szobából hallottam egy zuhanást, majd valaki elkezdett jajjgatni. Berohantam, a mamám feküdt a földön, fájlalva a lábát :( szegénynek alapból csípőficama van, az egyik lába meg rövidebb, mint a másik.


köszönöm azoknak, akik szerint nagyon jó fantáziám van :) szerintem is jó fantáziám van, meg jó eszem ahhoz, hogy megkülömböztessem a reális a fantáziavilágot egymástól.;)

2010. júl. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Velem sokszor elôfordul, pedig reális ember vagyok, nem hiszek sem az ezoteriában, sem semmi ilyesmiben. Szerintem ilyen sok emberrel elôfordul, csak talán fel sem tûnik. De ez nem azt jelenti, hogy megálmodod a lottó számokat :) Nekem pillanat képek ugranak be, és csak akkor jut eszembe, hogy már beugrott, amikor megtörténik. Szerintem ezt nem lehet irányítani.
2010. júl. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Szerintem ezt nem lehet irányítani, velem is történt már ilyen párszor, álmodtam valamit, másnap ugyanaz megtörtént, és tudtam, hogy utána pár pillanattal mi fog következni, és lám, az is következett. Erre van egy tudományos magyarázat, miszerint ez attól függ, hogy az egyik szembe, hamarabb ér az amit látunk, mint a másikba, ezért úgy tűnik, mintha már álmodtuk volna ezt... Szóval lehet, hogy valami jövőbe látós dolog lakozik az ember elméjében, de az is lehet, hogy csak egyszerű néha fellépő szemprobléma. Én személy szerint inkább a tudományos magyarázatban hiszek.
2010. aug. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
23.06 vagyok, én is inkább a tudományos magyarázatban hiszek, de azért a szemproblémának nem örülnék.
2010. aug. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Akor nekem csak az egyik szemem jóval előrébb jár mint a másik,mert én órákkal később bekövetkezett eseményekről beszéltem,nem másodpercekről.
2010. aug. 2. 08:28
 10/10 anonim ***** válasza:
én sem másodpercekre gondoltam
2010. aug. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!