Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Tudatalatti tizparancsolata,...

Tudatalatti tizparancsolata, velemenyek?

Figyelt kérdés
2010. júl. 18. 13:43
1 2
 11/20 anonim válasza:

Azt írtad olvastad mind a 4 könyvét... a Végső valóságban hangsúlyozza, hogy felülírható minden, HA nem ütközik a szeretet törvényével... A szeretet törvényébe belefoglaltatik a karma törvénye is. Ezzel kapcsolatban még egy közeli barátjának a példáját is felemlegeti Béla, aki spirituálisan fejlett gondolkodású volt, mégis elvitte a rák, míg ellentétben vele sok más súlyos betegnek sikerült teljesen felépülnie. Keresd meg ezt a részt a könyvben, a tanítómesterével elemzik az illető (elhunyt) hölgy karmáját és választ ad miért kellett elmennie.

Ha már elindultál egy jó úton, ne add fel!!!

2010. júl. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:

öszinten sajnálok mindenkit, aki a bela konyveit olvassa.

az egyszerüség kedvéért nem ezoterikus bolcselkedéseit próbáltam elolvasni, hanem beleolvastam a gazdasági butasággyükjteményébe a megadott linken. nem semmi, ennyi minden zöldséget összehordani.

2010. júl. 27. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:

feltételezem, hogy maga a béla irogatja itt a bugyuta kérdeéseket, idéz részleteket saját müveiből.ha itt esetleg rajta kivül lenne még valaki, leirom az oldalának gazdasági bölcsességét: mindenkitől,aki dolgozik mindent elvonnak, ezt az elvonast a gonosz amerikaiak intézik, világbank, imf segitségével.elveszik a magyar nemzeti termék 80 százalékát.a kereskedelem sem marad ostor nélkül, mert nem tartják be béla tanácsait, ami véletlenül az univerzum általános torvénye jézuson keresztül elmondva.ja, meg az energiaválság is az amerikaiak büne, mert nincs szükség kőolajra, csak össze kell transformálnunk a bennünk rezgő szabad energiát.

béla, béla, miket összehordol.

2010. júl. 27. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
írtam erre a fórumra és nem Bélának hívnak :) én nem olvastam a "gazdasági bölcselkedéseit" így nem is tudom véleményezni őket... ne sajnálj senkit aki az ő könyveit olvassa, de hogyan ítélheted meg az írásait, ha te magad nem olvastad?
2010. júl. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:

kedves nem béla, én itt véletlenül beleolvastam és megláttam hogy valami béla igéiről van szó ezért kinyitottam a béla oldalát és elolvastam, amennyi belém fért.egyébként te vagy egy másik nem béla innen idéz hosszú sorokat fent valahol. látható, hogy a béla valamilyen szektába betegedett bele. amiket a világ dolgairól ir, az zavaros, értelmetlen. talán svéd forditásban jobban hangzik. elolvastam minden mü béla szerkesztette ismertetőjét, alaptéziseit. zagyvalékok.

azért javaslom a gazdaságról szóló gondolatait elolvasni az oldala alján, mert a filozófiai szófosást még értékelni sem lehet.a gazdasággal kapcsolatos gondolatok

kb azon a szinten vannak, mint a kossuth téri hajléktalanok politikai bekiabálásai. bár azzal kezdi, hogy nem ért hozzá, ez ki is derul, azért megosztja világmegváltónak tartott butaságait.

sajnálom, ha valaki úgy érzi, hogy a béla gondolatai valamiben is segithetnek.

2010. júl. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Nem Béla gondolatai, amit papírra vetett, azt jó ha tudjuk, bár én csak egy könyvének a felénél járok...viszont nem jár messze az igazságtól az öreg. Korábbi válaszoló vagyok, és szerintem Béla intelligens ember, jó meglátásokkal, de ne felejtsük el, hogy amit tud, az egyetlen "dologból" származik...mégpedig az Önvalóból, mint minden más is. :)


üdv

25/F

LastOne.Left

2010. júl. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
Jól van, kedves nem bélák,én itt nem akarok kötözködni, még úgy néznék ki, mint egy konkurens szekta tanuságtevöje. változatlanul tartom,hogy a béla csacskaságainek se füle , se farka, de végül is ezért vagyunk egy ezoterikus oldalon...
2010. júl. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:

Kedves Kérdező,


két személy tapasztalatairól tudok beszámolni neked. Már ők sem hallgatják a cd-t... 8 teljes hónap hanganyag hallgatás után (az ajánlott napi két alkalom helyett akár 10-szeres napi meghallgatással is számolva) az alábbi történésekről tudnak neked beszámolni: tömegközlekedési baleset egyetlen kárvallottja a hanganyag használója; nagyon komoly, súlyos, diagnosztizálatlan betegségek (melyeket sem a tb terhére, sem maszek alapon nem sikerült sem diagnosztizálni, sem kezelni), óriási anyagi kár (mely az előzetes, legnagyobb fokú elővigyázatosság ellenére következett be, szinte megmagyarázhatatlan módon).

TERMÉSZETESEN nem állítják, hogy összefüggés lenne a hanganyag és a történtek között. De már nem alkalmazzák/használják.

2010. aug. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:

Kedves szerencsétlenségről beszámoló, együttérzek veled.

Ugye nem gondolod komolyan, hogy a béla féle vagy akármilyen mantrák hallgatása vagy mormolása változtathat az élet dolgain?

Esetleg elvonja a figyelmet....

2010. aug. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Valakinek hasznalt?
2020. ápr. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!