Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan bocsátsak meg a páromna...

Hogyan bocsátsak meg a páromnak? Egyszerűen nem megy, pedig akarok!

Figyelt kérdés
Számtalan agykontrollos, New Age-es könyvet olvastam már, de az utóbbinál, amit olvasok, kb. két oldal után le kell tennem, mert elkap a harag meg a sírógörcs. Mérhetetlen gyűlöletet, haragot érzek, amikor olvasom. Persze a lelki terhekről ír és hogy hogyan kell megbocsátani, és hogy meg kell, mert az ember így szabadul meg a terhektől, így tisztul ki. Nekem nagy szükségem lenne a tisztulásra, 10 körömmel próbálkozom, hogy sikerüljön, de ha véresre verném a páromat, se tudom, hogy meg tudnék-e neki bocsátani egyáltalán. Nem alkesz, nem csalt meg (vagy nem tudok róla), semmi ilyesmi, csak lusta, nem segít, örjöng, ha segítenie kell itthon, sosem símogat, masszíroz meg, de ő se várja tőlem, azért, hogy neki se kelljen. Az ágyban se törődik velem. Heti 1x beadom a derekam egy gyors numerára (mert addig bírja), ahol nekem vagy jó, vagy nem (nekem is ugyanannyi időm van rá, mint neki, értitek). Ha el is megyünk valahova (sose akar), akkor is állandóan hamar kaza kell jönnünk, vagy nem is használjuk ki az alkalmat, hogy ott vagyunk, ahova mentünk. Nem akarom elhagyni, mert (NEM vagyok társfüggő) tudom, hogy vele kell élnem és ezt egy csomó kátya (tarot, cigány) is kihozta már. Azt hittem, én meg tudok bocsátani bárkinek, de neki nem tudok! Hogyan csináljam? 3,5 éve vagyunk együtt és van egy 10 hónapos (tervezett) gyerekünk. Úgy érzem, megkeseredett az életem! Néha egy icipici szeretetet érzek iránta (ha pl. fél napig normális, mert addig bír az lenni), de 95%-ban gyűlölöm, mert tönkretette az életem. Na de én voltam, aki hagyta, hogy tönkretegye. Sosem szabad másokat hibáztatni, magunkba kell nézni. Csak bennem nagyon nagy a harag.
2010. júl. 15. 09:25
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

ma 11:20.


Hűűű, aki már rögtön ítélkezéssel kezdi a válaszát, nem tudom, mennyire lehet hiteles eféle tanácsadásban.


Meg is akarok, nem csak azért, mert kell. Ha nem akarnék, már nem élnék vele, mint már mondtam, tökéletesen ellennék egyedül a gyerekkel.


"Lazíts!!! A megbocsátásnak belülről kell jönnie, és nem 10 körömmel eröltetni... Most Te szülöd magadna a köveket... Ezzel sűrgősen állj le... Magadnak, a párodnak, és a gyereknek teszel vele rosszat... "


Tudom, hogy belülről kell jönnie. De van bennem egy nagy ellentét. Tisztában vagyok azzal, hogy egy bazi nagy követ hordozok magammal. Nagyon szeretnék megszabadulni tőle. Ha nem csinálok semmit, csak ölbetett kézzel várom a sült galambot, akkor a várakozási idő alatt csak rossz dolgok történhetnek. Tudom, hogy VELEM van a baj, mert én vonzottam be, és megoldatlan feladatom van vele, ezért AKAROK neki megbocsátani.


Az ezotéria nem maszlag, de ezen nem fogok vitatkozni. Van sok baromság, amit a szenzáció hajhászok találtak ki, de alapvetően ez a Lét alapja.


A női praktikákkal csak annyit értem el, hogy mégjobban ellustult.

Miért, ha téged úgy b.nának meg, hogy azt nem élvezed, mert nem törődnek veled, de a kapcsolatodat meg akarod menteni, akkor nem úgy neveznéd, hogy beadod a derekad? Szerinted mennyi kedvem van vele a szexhez? Semmi. De nem akarom tőle megvonni. Inkább próbálom rávezetni, hogy nem csak ő létezik, hanem én is. Legalább a szex idejére együtt vagyunk és ez elindíthat valamit. Továbbá csak így jön rá, hogy bammeg, valami nem stimmel kettőnk között.


Bocsi, de nem érzem, hogy állathoz méltóan viselkednék, kedves minősítős válaszadó.

2010. júl. 15. 11:38
 12/20 anonim ***** válasza:
Én is szeretném tudni a választ.. Nálam is hasonló a helyzet, azzal a különbséggel hogy egy könyvet lehetne írni arról, mi mindent kellett már megbocsájtanunk egymásnak. Egy darabig még ment, de most már olyan gátak vannak bennem, hogy képtelen vagyok rá. A párom viszont nem akar elengedni, csak azt hajtogatja hogy felejtsük el a múltat, de már nem megy, mert számomra a múlt egyenlő a jelennel, nem beszélve arról hogy ő mindíg újabb "megbocsájtani valókat" gyárt. Nem tudom, hol a határ a megbocsájtás és a hülyeség között...
2010. júl. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Észrevettem hogy vannak olyan emberek akik egyszerűen igénylik a szenvedést, és szeretnek áldozat típusok lenni.

Te ilyen vagy.

Ne tiltakozz ha nem lennél ilyen akkor már rég váltottál volna :).

2010. júl. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Még az jutott eszembe, hogy gyere erre a fórumra esettanulmanyok.hu (agykontrollos) segítünk programozni Neked, ha Te is akarod!

Biztos vagyok benne, hogy sok erőt tudnál onnan meríteni!


Minden jót!

2010. júl. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
MEgnéztem az oldalt és nagyon tetszik, el is mentettem, köszi!
2010. júl. 16. 10:56
 16/20 anonim ***** válasza:

Ennek örülök! Remélem tudsz erőt, és tapasztalatot gyűjteni belőle:)


Közben még az Önkorlátozó hiedelmeink cd is segíthet. De lehet, hogy már ezen is túl vagy.


Mindenesetre továbbra is a legjobbakat kívánom!

2010. júl. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

najó..én is agykontrollos vagyok, de meg kell mondjam, amit csinálsz már túlment ennek a határain, és a fanatizmus nem jó..ez nem erről szól.

nem akarod elhagyni ok, de miért? erre a "normális válasz" az hogy mert szeretem, de a válaszodból ítélve te már nem szereted, a szeretet nem ilyen...azt meg hogy lefekszel valakivel, de neked nem jó, meg sürgősen felejtsd el..ilyen nincs egy jó kapcsolatban, sőt megerőszakolásnak hívják

nem ítélkezem, de szerintem beszélj egy pszichológussal, mert az hogy csak kártyák és megoldatlan karmikus feladatok miatt maradsz valakivel, nem jó dolog, és ha nem beszélsz valakivel, ezt a gyermeked bánhatja későbbb


az agykontroll egy módszer amivel jobb lehet az élet, nem pedig kötöttség, és karmikus feladatmegoldó játék,


itt csak egyetlen kérdés van, ha logikusan meggondolod, és igen az agykontrollban fontos a logika: szereted-e még? ennyi a kérdés, ha a válasz igen, próbáld megoldani, de ne így...

ha a válasz nem, hagyd el...nem a kártyák fogják megmondani kivel "kell" boldognak lenned.

2010. júl. 17. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Úgy érzem, hogy szeretem, de amikor valamivel felhúz, nagyon sokáig határozott nem-szeretetet érzek, sőt. Háááát, akkor nem szeretem, nem igaz? Viszont sokat dolgozik ő is a kapcsolatunkon és fokozatos javulás észlelhető. Tudom, hogy az ak. nem karmikus feladatmegoldó játék, én úgy gondolom, hogy ha szakítanánk, nem jönne tőle jobb, mert nyitva hagytam mögöttem egy csomó ajtót, amit be kellett volna csuknom. Erre használom az agykontrollt meg meditációkat, hogy ez ne történjen meg és akár még a kapcsolatom is megjavulhat. Legalábbis hiszek benne. Amikor a kérdést kiírtam, nagyon készen voltam, de az egyik Válaszoló (dnyana) nagyon jó dolgokat mondott nekem priviben, megfogadtam egy csomó mindent, amit mondott, ezért már jobb és ezek után úgy érzem, inkább a szeretet erősödik bennem, a gyűlölet meg nagyon de nagyon húzódik vissza. Ez sokat javított a szexen is. Nem szeretném a gyermekem apukáját (és nemcsak hogy az apukája, de nagyon nagy kötelék van köztünk, valami megmagyarázhatatlan és nem hiszem, hogy ez egy másik kapcsolatban már ki tudna alakulni) elküldeni. Inkább szeretni akarom életem végéig és boldog akarok vele lenni. Ugyanúgy, ahogy ő is. Ebben az agykontroll meg a különféle meditációk, ** szerintem csak segíteni tud, hiszen ha az ember tudja, akkor miért ne használná, főleg ha még jó hatással is van rá. Jó, hogy sikerült leküzdenem a "gyűlöletemet", mert így már nem tud beleszólni az egóm abba, hogy én is dolgozzak ezen a kapcsolaton. Szó sincs itt semmiféle fanatizmusról, csak "használom, amim van, élek a lehetőségekkel". Nem vagyok az a típus, aki feladja és tudom, hogy nemcsak ő a hibás, hanem én is. Hál' Istennek, ő sem hagyja veszni a kapcsolatunkat és ez jó.

** A védjegy jogtulajdonosa nem járult hozzá a szó használatához.
2010. júl. 19. 09:55
 19/20 A kérdező kommentje:
Na jól van. A napokban kiderült, hogy állandóan megcsal meg ismerkedik. Ez pont a mondat végére. Szakítunk.
2010. júl. 22. 13:24
 20/20 anonim ***** válasza:

Sajnálom, de legalább nem teszed tönkre magad, illetve megkaptad a választ a kérdésedre!

Kitartást kívánok neked a túllépéshez!

2010. júl. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!