Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan bocsátsak meg a páromna...

Hogyan bocsátsak meg a páromnak? Egyszerűen nem megy, pedig akarok!

Figyelt kérdés
Számtalan agykontrollos, New Age-es könyvet olvastam már, de az utóbbinál, amit olvasok, kb. két oldal után le kell tennem, mert elkap a harag meg a sírógörcs. Mérhetetlen gyűlöletet, haragot érzek, amikor olvasom. Persze a lelki terhekről ír és hogy hogyan kell megbocsátani, és hogy meg kell, mert az ember így szabadul meg a terhektől, így tisztul ki. Nekem nagy szükségem lenne a tisztulásra, 10 körömmel próbálkozom, hogy sikerüljön, de ha véresre verném a páromat, se tudom, hogy meg tudnék-e neki bocsátani egyáltalán. Nem alkesz, nem csalt meg (vagy nem tudok róla), semmi ilyesmi, csak lusta, nem segít, örjöng, ha segítenie kell itthon, sosem símogat, masszíroz meg, de ő se várja tőlem, azért, hogy neki se kelljen. Az ágyban se törődik velem. Heti 1x beadom a derekam egy gyors numerára (mert addig bírja), ahol nekem vagy jó, vagy nem (nekem is ugyanannyi időm van rá, mint neki, értitek). Ha el is megyünk valahova (sose akar), akkor is állandóan hamar kaza kell jönnünk, vagy nem is használjuk ki az alkalmat, hogy ott vagyunk, ahova mentünk. Nem akarom elhagyni, mert (NEM vagyok társfüggő) tudom, hogy vele kell élnem és ezt egy csomó kátya (tarot, cigány) is kihozta már. Azt hittem, én meg tudok bocsátani bárkinek, de neki nem tudok! Hogyan csináljam? 3,5 éve vagyunk együtt és van egy 10 hónapos (tervezett) gyerekünk. Úgy érzem, megkeseredett az életem! Néha egy icipici szeretetet érzek iránta (ha pl. fél napig normális, mert addig bír az lenni), de 95%-ban gyűlölöm, mert tönkretette az életem. Na de én voltam, aki hagyta, hogy tönkretegye. Sosem szabad másokat hibáztatni, magunkba kell nézni. Csak bennem nagyon nagy a harag.
2010. júl. 15. 09:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Pedig el kell hagynod, így csak szenvedés lesz a vége egész életedben. Mennyire jobb a tarot és a kártya a racionális gondolkodással szemben? Ha te is hagytad, hogy tönkretegye az életed, akkor sincs semmi kötelességed felé, csak nem akarod elfogadni, hogy vége, szakítani kell.
2010. júl. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Ha gondolod, küldd el priviben a te és a párod születési dátumát, mert ránéznék én arra a "megmondták nekem hogy vele kell leélnem az életemet"-re. Alapból ilyen nincsen, de esetleg megnézhetjük mit tehetnél hogy jobb legyen.

Persze csak ha gondolod.


Namaste

2010. júl. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Óra perc is kell? Mert azt a páromnál nem tudom.
2010. júl. 15. 09:36
 4/20 anonim ***** válasza:

Remélem,csak viccelsz,hogy azokban a szaros kártyákban hiszel?

Hallod,ha neked a kártya azt adná,ki,hogy 1 hónap múlva meghalsz,de aztán eltelt az 1 hónap és semmi,akkor kinyírnád magadat,mert ezt dobta ki a kártya?Ez baromság,ha nem bírsz együtt lenni a férjeddel-de állj, beszéltél vele egyáltalán,vagy csak várod a változást?-akkor válj el;)nem tudok jobbat.

2010. júl. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
nem kell így első körben. csak év hó nap.
2010. júl. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Ha elhagynám, akkor nem oldanám meg a problémát! Valszeg ezért is van ez az egész, mert azt hittem, hogy én mindenkinek könnyen meg tudok bocsátani, aztán meg ezt dobta a sors, nesze, ezzel bírkózz meg. Tehát azzal megfutamodnék, és beállnék a többi ember közé, akinek ezerrel tombol az egója. Ne úgy képzeljétek el, mintha egy rohadt állat lenne, alapjában véve kedves hozzám és tuti nagyon szeret. Viszont el van hidegülve és emiatt húzunk egyre távolabb, amit én nem akarok, ő viszont, nem ismeri fel, hiába mondom neki. Én meg hiába tudom, hogy a legjobb belátása szerint cselekszik, egyszerűen nem bírok tiszta lappal újra indítani semmit. Tudom, az ellenkezőjét kellene mondanom: tudok változtatni. Megpróbálhatnám vele a szubjektív kommunikációt, hogy jó legyen, meg még mást is, csak ahhoz, hogy meg tudjam tenni, enyhítenem kell a haragomat.
2010. júl. 15. 10:04
 7/20 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de azért gyűlölöd, mert nem masszíroz, vagy nem visz el ide-oda...

Természeten nem normális az,amit leírtál, de esetleg nem próbáltál meg neki SEGÍTENI???

Talán OKA VAN RÁ, hogy így viselkedik!

Nem szeretnék csúnyát írni, de eléggé önző és idegesítő lehetsz. Egy férfit el kell csábítani,nap mint nap. Neki NŐRE van szüksége és nem arra, hogy pesztrálják.


Szerintem próbálj meg agykontrollal MAGADON VÁLTOZTATNI!

Tudom ajánlani a Békében 1-2 meditációt és a Lelki béke cd-ről a Szeretetfa meditációt. Interneten elérhetőek, ha nem találod szólj, és segítek.


Nem akartalak bántani, csak kicsit gondolkozz el azon, hogy MIÉRT ilyen a férjed!

És sose felejtsd el, hogy TE VONZOTTAD BE ŐT!


A legjobbakat kívánom mindkettőtöknek!

2010. júl. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, igen látom, hogy Te is tudod, hogy Te vagy a felelős, de a gyűlölet annyira erős?

Hogy tudsz valakit, aki a 10 hónapos gyereked apja 95%-ban gyűlölni?

2010. júl. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 BlackSword ***** válasza:
52%

Most le fognak húzni, de nem érdekel...

Te mekkora szánalmas, tudatlan, bunkó paraszt vagy kérdező...

Először is aki így nyilatkozik a párjáról, az nem érdemli meg, hogy legyen neki...

Másodszor: a megbocsátás egy érzés, és nem egy magunkra eröltetett valami... Nem azért bocsátunk meg másoknak, mert kell, hanem azért, mert meg akarunk bocsátani... Ha megengedsz egy személyes élményt... Van egy valaki, aki elég rendesen alámvágott... De úgy hogy új életet, és teljes életmódváltást kellett csinálnom... Négy éven keresztül azt hittem, hogy soha az életbe nem fogok neki megbocsátani... Aztán rájöttem, hogy csak egy követ hordozok magamban... És azon vettem észre magam, hogy mivel a fenti folyamat sikerült, és boldog vagyok, már nem haragszom rá...

Lazíts!!! A megbocsátásnak belülről kell jönnie, és nem 10 körömmel eröltetni... Most Te szülöd magadna a köveket... Ezzel sűrgősen állj le... Magadnak, a párodnak, és a gyereknek teszel vele rosszat...

Ezt az ezoterikus maszlagot meg szerintem felejtsd el örökre... De legalább is ne vedd vérre menően komolyan, mert az eredménye már megvan... Egy csőd közeli kapcsolat... Melynek leginkább a gyereked issza meg a levét... Szerintem ezt Te sem akarod...

Aztán az is butaság, hogy vele kell élned... Látszik, hogy nem... Akkor meg ne ragaszkodj a kártyához... Inkább 66ozz vele.. Az izgalmasabb... És sokkal inkább elfogadott a "rossz volt a lapjárás" duma...

Ha meg akarod menteni a kapcsolatodat, akkor nem ártana nem 120%-on üzemelni, hanem mondjuk 80% is megteszi... Akkor maradnak tartalékok...

És abban igaza volt az előttem írónak, hogy egy férfit csábítani kell és nem nevelni... Vannak női praktikák... Azokat használd...

Ezen a beadom a derekam dumán meg jót nevettem... bocsi... De ez nem egy jó kapcsolat alapja...

Szóval vagy hagyd el, vagy viselkedj emberhez méltóan...

2010. júl. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

ma 10:16.


Megvannak a meditációk és amikor a gyerek engedi, végzem is.

Ezek tényleg jók. Mostanában tényleg régen csináltam. Feküdjön csak le aludni. Az a bajom, hogy nem a társam. Sok oka nem lehetett rá, mert mindig normális voltam vele. Aztán amikor már besokalltam, hogy akkor se segített semmit, amikor óriási pocakom volt, akkor kezdtem el bekeményíteni, amivel még távolabb került tőlem és ezáltal én is tőle.

2010. júl. 15. 11:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!