Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Vendéglátósok! Titeket is...

Vendéglátósok! Titeket is zavar a kajaszag?

Figyelt kérdés

Egyszerűen minden nap büdös kajaszagúan jövök el a munkahelyemről. Van elszívónk, az étterem vendégtér részén nincs is büdös, de amikor kijövök onnan megcsap a hajam szaga. Persze tudok vinni váltóruhát, de a hajam nagyon büdös marad és nagyon kellemetlen, amikor esetleg nem haza megyek, hanem emberek közé (meg persze még itthon az ágyban is)


Nektek van valami praktikátok a kajaszag ellen?


24/N


2019. márc. 30. 08:59
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Le szoktam fürdeni.
2019. márc. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Attól még, hogy lefürdesz, nem megy kina szag a hajadból. Nekem legalábbis hosszú hajam van, nyilván nem tudok minden munkanap után nekiállni egy hajmosós órás procedúrának a munkahelyemen.
2019. márc. 30. 12:53
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem zavar. Erre rendezkedtem be, mert kb ebből áll az életem.

Szóval 1 mm-es hajam van, amit naponta mosok, illetve nulla magánéletem van, ha esetleg bármilyen ismerősömmel találkozom, az 99%-ban szintén vendéglátós.

2019. márc. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is étteremben dolgozok, sőt az elszívót is én takarítom. Fenékig érő hajamat pár hónapja vágattam le, de a konty mindig segített. Kösd fel kontyba szorosan , így annyira nem lesz vészes.
2019. márc. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!