Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Kaptatok már gyomorrontást...

Kaptatok már gyomorrontást vett ételtől?

Figyelt kérdés
Egy rokonlátogatás alkalmával Hódmezővásárhelyen ki ugrottunk a helyi piacra. Ott az egyik lángosozótól (a piac közepén. Valami házisütiket is árultak és cukroslepényt is)vettünk lángost és utána olyan hányás és hasmenés jött ránk, hogy azt hittük kórházba kell vonulnunk. Veletek történt már ilyen?

2018. jan. 20. 15:19
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Én az egyik Tesco üzletsoron üzemelő kínai kajáldában felszolgált ételről lettem rosszul. Alul felül bajom volt. Egy nap alatt átment rajtam, de soha többet kínait.
2018. jan. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%

Nekem is kínaitól lett meglepetés a munkahelyen, meg egy kolléganőmnek is. Alig tudtunk hazaérni, nagyon gáz volt....

Máskor meg az Árpád híd aluljáróban ettünk gyrost, attól is a mosdóban kötöttünk ki. Igaz, az vessen magára aki ilyen Árpád híd színvonalú helyeken megkockáztatja az evést :)

2018. jan. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Kínai az Árkádban, pedig húsos dolgot sosem veszek, de akkor a tésztától csomót hánytam. :(
2018. jan. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
SPAR BUDGET füstölt főtt tarja , enyhe fura utóíze volt aztán egy nap tömény okádás .
2018. jan. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
Kerek egy hete vettünk a barátnőmmel gyrost egy elég forgalmas helyen, én már evés közben fura ízt éreztem. A barátnőm szerint csak a fűszer volt fura rajta, de én sejtettem hogy valami nem okés, mert elég poshadt íze volt a húsnak. Pár óra múlva rámtört a rosszullét, első nap hánytam, utána pedig 2-3 napig a hasam ment. Utána étvágyam se nagyon volt, most kezd visszajönni, de szerintem gyrost egy ideig nem eszem
2018. jan. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%

Ugyanúgy egy bódéban vettem lángost és süteményt.

Pár óra múlva lázas lettem,remegtem,ment a hasam,hánytam.

Elment a kedvem attól, hogy többet ilyen helyeken vegyek kaját.

Inkább megsütöm otthon a lángost magamnak, inkább sütök süteményt, csinálok házi kínait vagy bármit.

Nem hiányzik többet a több napos gyengeség, hányás, hasmenés.

Több ismerősöm járt már így.

Sajnos láttam pár érdekes dolgot a vendéglátásban a "színfalak" mögött. Hiába vannak szabályok, ha a dolgozók nem tartják be és nem ügyelnek a higiéniára.

2018. jan. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én pár éve egy Békés megyei piacon reggel a lángost engedtem ki a hórakás mellé.Annyira használt volt az olaj,amibe sütötték, h a gyomrom/epém? nem bírta.Azóta se ettem lángost :)
2018. jan. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. De ugyanezt valami Pesti palacsintázó palacsintájától is megcsináltam, amit a vendéglátóinktól kaptunk.
2018. jan. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Na, most örülök hogy finnyás vagyok hol eszek.
2018. jan. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ma suliból hazafelé haverommal ettünk egy gyrost a Blahán, utána felmentünk hozzájuk…

Azóta mindketten fosunk, rengeteget fingunk és csikar a belünk..

Haza se tudok menni tőlük, mivel konkrétan le se tudok szállni a WC ről

máj. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!