Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Ti is kaptatok már nyers húst...

Ti is kaptatok már nyers húst a KFC-ben?

Figyelt kérdés
Jó nem teljesen nyerset... de már kb 10 alkalommal kaptam olyan húst a KFC-ben ami nem sült át teljesen.. meg olyan is volt, hogy a csirkecomb véres volt, stb. Csak én vagyok ilyen szerencsétlen, vagy ennyire fos a kfc?

2015. febr. 3. 23:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
76%
nem vagy szerencsétlen én már vagy százat visszahajintottam nekik adnak ingyen újat jól megsülve
2015. febr. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
76%
Köszi, hogy megfogalmaztad, mi a bajom nekem is a KFC csirkével. Nincs rendesen átsütve, utálom én is. Gondolom, nincs idő arra, hogy rendesen átsüljön. Ott csak tortilla tekercset eszem.
2015. febr. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
32%
Én olyan sűrűn nem veszek ott kaját, lehet azért nem kaptam még nyers húst. Egyik ismerősöm viszont McDonald's-ban kapott olyan hamburgert, amibe bele volt köpve... ennyit a gyorséttermekről...
2015. febr. 4. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
49%
Omg utolso, es arra hogyan jott ra? Nagyon durva
2015. febr. 4. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
19%
A széle "habzott" valahol, úgyhogy szétnyitotta...
2015. febr. 4. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 opened paradise ***** válasza:
41%
Egyszer,de szerintem ez hely függő.
2015. febr. 4. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
75%
Én még sosem kaptam nyers vagy véres húst a KFC-ben! Mindig rendes termékeket adnak ki. Nincs velük problémám!
2015. febr. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
ma 10:29 Dejó neked :D én kb 2010 és 2013 között hetente 2-3 alkalommal ettem a KFC-ben, mert szerintem nagyon finom, viszont egyre többször fordult elő, hogy olyan húst kaptam ami nem sült át.. ezért megutáltam :/ és több helyen is tapasztaltam.. allee, westend, árkád, sőt még a camponában is, az pár hónappal ezelőtt nyílt. mostmár nagyon ritkán járok, talán 3 havonta egyszer :/
2015. febr. 4. 19:38
 9/17 anonim ***** válasza:
Még soha, pedig havonta egyszer biztosan ott eszem.
2015. febr. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 opened paradise ***** válasza:

Mivel ezek forgalmas helyek és gyorsan kell pótolni.

Jó kis dunában sose volt olyan.

2015. febr. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!