Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Mit gondolsz arról az emberről...

Mit gondolsz arról az emberről aki minden nap a mekiben ebédel?

Figyelt kérdés
2016. jún. 22. 09:10
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Azt hog igénytelen az a személy. Értelmes ember olyan kajának nevezett valamit nem eszik meg. Maxha világvége van és már elfogyott a lángos. De ahogy ismerem magam és amilyen utálatot érzek a gyorskaják iránt inkábbdöglök éhen. Tényleg a lehető legrosszabb minöségű kaja, ahogy fentebbírta az egyik hozzászóló. Azért én nyomtam neki egy zöld kezet hogy ne szomorkodjék. Nyilván én is le leszek pontozva de nem érdekel. Amúgy valóban az ő dolga mit eszik, de ezek szerint mégsem, ha a kérdés megszületett a témával kapcsolatban.
2016. aug. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!