Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Mit gondolsz arról az emberről...

Mit gondolsz arról az emberről aki minden nap a mekiben ebédel?

Figyelt kérdés
2016. jún. 22. 09:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
34%
azt h büdöset fingik...
2016. jún. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%
Sok felesleges pénze van amennyiben nem ott dolgozik. Nem tud vagy nem szeret főzni és megszokások rabja..
2016. jún. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Volt idő, hogy minden nap mekiben ebédeltem. A helyi plázában dolgoztam, a 15 perces ebédszünet erre volt elég. 5 étterem van, a kifőzde drága és undorító, a kínai szintén nem túl jó, a burger kinget nem szeretem, a gyrososnál rendszeresen porc és csont van a húsban...maradt a meki. Az üzletben se hűtő, se mikró nem volt, így otthonról nem tudtam vinni, bár napi 12 óra munka után kedvem se volt főzni. Nekem akkor jó volt, bár kétségtelenül drága.
2016. jún. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom, hogy az ő dolga, hol ebédel és mit!!
2016. jún. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
14%
A lehető legszarabb minőségű kaját eszi.
2016. jún. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Szórja a pénzét, illetve így hamarabb feldobja a bakancsot.
2016. jún. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
36%
Azt gondolom róla, hogy sok pénze van, szeret kultúrált körülmények közt enni, de fogalma sincs szegénynek arról, hogy a változatos táplálkozás nem azt jelenti, hogy ma sajtos burgert eszek, holnap meg dupla burgert.
2016. jún. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Azt, hogy folyamatos hasmenése, bélfertőzése van.

Régebben párszor vettem náluk burgert, mindig hasmenésem lett, rendszeresen volt fanszőrzet, kosz (valószínűleg leejtették a húspogácsát) a zsemlében. Egy fertő, nem ajánlom! Ha veszek is valami utcai szemetet, azt itthon megmikrózom, hogy valamennyire fertőtlenedjen. Melóba szendvicset hordok, nem zabálni járok oda, csak, hogy átvészeljem éhhalál nélkül. De, akinek a kajálásra megy el a munkaidő lelke rajta.

2016. jún. 27. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Juliusz48 ***** válasza:
0%
Mindenki azzal tömi a gyomrát mivel akarja, de egyszer hazavittem, se hidegen se mikrózva nem tudtam megenni. Gondoltam a kutya legalább a húst megeszi, de neki se kellett, azóta nem eszem a mekiben. A feleségem fasírtja hidegen jobb mint melegen, pedig úgy is finom, Nem értem mi van benne, ami miatt az üzletben sem adható ki 10 perc után.
2016. jún. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
24%
1500 ft egy hamburger... 200 forintos kajából is ugyan úgy jól tudsz lakni. És nem is hizlal.
2016. jún. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!