Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit jelent pontosan a fényképe...

Mit jelent pontosan a fényképen a középső ujj felmutatása? és te mit gondolsz arról az emberről, aki így pózol?

Figyelt kérdés

Azt mondták, ez azt jelenti, hogy "kapd be!" és negatív amolyan "lesz**om a véleményed!" jelentése van.

De miért lett ennyire divat?


Nagyon sok embert látok Facen, meg mindenhol képeiken ilyet mutatni.

Miért mutatnak be másoknak?


És kinek szól ez a kép? Mindenkinek?

Tehát az illető anyukája is látván a képét azt kell értse: "Kapd be anyu!" ?


Azt mondja haverom ez csak annyit jelent, hogy "nézzétek milyen kemény vagyok!" csak a kishalak vergődnek, és szánalmasok!"


Te mit gondolsz egy olyan emberről aki így pózol a képein?


[link]

[link]



2014. máj. 14. 21:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%

Tucattrendmajom. Annyit se érdemelnek, hogy véleményt alkossak róluk (ha tudnék), mert általában senkik. Nincs egyéniségük.

Jó aztán biztos ez alól is van kivétel, meg egy kép után nem ítélek meg embert. De szerintem az esetek 99,9%-a ilyen.

2014. máj. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Azért nem csak a senkik teszik ezt :)

[link]

2014. máj. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Sok a majmolás...

Eredetileg ez azt akarta jelenteni, hogy bekaphatja az egész világ, én akkor is azt csinálok amit én akarok, leszarom mások véleményét. Vagy valami ilyesmit.

Az esetek nagy részében simán divat meg menőzés.

2014. máj. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A második linkről ez ugrott be: "hagyjatok békén, ne fotózzatok, nem emlékeztem, hogy a kutyám kiharapta a felsőmet". Amúgy, általában véve, több gondolat is rejtőzhet a középsőujj mögé. Ok, a rocker-image kilőve, aztán van, aki zavarában csinálja, mert nem tud mást "felmutatni", van a lázadó típus "kapja be mindenki", és van a tinilányos személyiségkialakulóban érzés.
2014. máj. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Amit a mai tini korosztály művel facebook -on divat szinten, annak kár keresni az értelmét...
2014. máj. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Plusz itt a sok páwagyerek, majmolják miszter basztát, neki a trendi száma a mutatom a fakkot, így divat lett.

Szép világban élünk

2014. máj. 15. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Jól írták, a sok átlagember csak menőzésből meg keménykedésből mutatja, azt hiszik, ettől majd jobban felnéznek rájuk.

Viszont azt és nemrég tudtam meg, hogy a hírességek, legalábbis Amerikában, azért mutogatják folyton, mert állítólag akkor nem publikálhatják a képeiket, mivel ilyen "csúnyaság" van rajta, vagy valami ilyesmi. Tehát hiába kapja le így őket a paparazzi, ha minden igaz, így nem érnek semmit a képeik.

2014. máj. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez nekem is érthetetlen dolog, ugyanolyan, mint mikor valaki minden mondat elejére odateszi hogy b.meg. Én sem értem, hogy ilyenkor a haverját szólítja fel egy nemi aktusra? Mert nagyon úgy tűnik kívülállónak...
2014. máj. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Na az ujj felmutatás szó szerint itthon az elmúlt 24 évben, amióta én meg vagyok a bekaphatod a f...omat jelenti.

Aki a képeken mutat ilyet, az általában a világnak mutat be. A vicc az, hogy pont a kis tinik akiknek fogalma sincsen a világról, és az egész élet aranytálcán van a segge alá tolva. Gyakorlatilag esetükben ez semmi több, mint feltűnősködés, magamutogatás, arcoskodás.

Én ha ilyet látok általában megállapítom magamnak, hogy az adott illetőnek annyi agya van, mint egy marék lepkének. Az alsó kép egyépként külön vicces, hiszen a kislánynak bemutatni van képe, de az arcát és a szemét vállalni nincs. Magyarul, gyenge kis senki vagyok, de azért kapjátok be! Ami azért szerintem nem kicsit vicces.

2014. máj. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Az utolsó kis tini r i b a n c akkora egy nyomorék hogy az nem igaz-.-"""
2015. júl. 16. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!