Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Szerintetek a mozikban/Subwaye...

Szerintetek a mozikban/Subwayekben tényleg diétás dolgokat adnak?

Figyelt kérdés
Csak mert én valamiért arra gondoltam, hogy az ilyen helyeken senki nem tudná meg, ha mondjuk light kóla vagy light majonéz helyett az igazit adnának... Nem mintha olyan nagyon fontos lenne, csak érdekelne. Valaki,akinek gyorséttermi tapasztalata van, mit gondol errõl?
2016. márc. 7. 18:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Nincs tapasztalatom, de egy ellenőrzésnél kiderülhet, plusz nem is hiszem hogy drágább lenne, nem éri meg kockáztatni. Persze nem kizárt hogy van egy-két hely ahol trükköznek ha a light elfogy, de nem tartom valószínűnek.
2016. márc. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Pl. kólánál 100% hogy nem kockáztatják meg, hogy egy cukorbetegnek kérése ellenére sima kólát adnak... és sose tudhatják, ki milyen indokkal kér lightot, hiszen ezt általában nem szoktuk közölni :) De a legtöbb light terméket kérheti akárki valamilyen egészségügyi probléma miatt, szóval tartom hogy szerintem nem kockáztatnak direkt, abból hatalmas botrány lenne. (Persze véletlen elronthatják)
2016. márc. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!