Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Ha lenne a városodban fitness...

Ha lenne a városodban fitness étterem, akkor előnyben részesítenéd a t˜öbbi étteremmel?

Figyelt kérdés
Főleg azoktól kérdezem akik többször szoktak étteremben kajálni. AKik alkalmakkor esznek csak étteremben gondolom olyankor nem a fit kajákra vágynak. Ha van ilyen a városodban, milyen gyakran jársz oda és mit szoktál legtöbbször enni? Vagy ha csak egyszer voltál mit ettél és mennyire ízlett?

2015. márc. 23. 14:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
30%
Milyen jó tudni, hogy ügyvédek is tudnak hülyézni.
2015. márc. 24. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én győri vagyok, engem érdekelne, mert IR-em van, nem ehetek rizst, krumplit, fehér lisztet, cukrot. Így magam főzök. Ez főleg pl. hétköznapi menüre vonatkozik, mert mindenhol ,krumpli, rizs, tészta van, meg fehér liszttel készül főzelék. A natúr hús salátával meg elég unalmas.
2015. márc. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
55%

Wáá, ezen a tornacsukás-tréningnadrágos elgondoláson behaltam xD


Max akkor próbálnám ki, ha olyan ismerős ajánlaná, akinek megbízok az ízlésében.

1. Elég jól el vagyunk látva olyan kajáldákkal, ahol van valamiféle egészséges / fitness / paleo opció - ennyi nekem pont elég.

2. Nem vagyok sportoló, de még csak nem is diétázok, hogy igazán ki tudjam használni a hely által kínált lehetőségeket.

Régen, ahol laktam, ott volt valami hasonló összeépülve egy szabadidőközponttal (konditerem, tükrös aerobic terem, squash stb.), na az működött.

2015. márc. 26. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Tényleg nagyon vicces ez a homlokpánt stb...nagyon. Az éttermemben nem csupán testépítőknek és diétázóknak való étlepok vannak, hanem külön cukorbetegeknek, laktózérzékenyeknek, gluténérzékenyeknek, epeműtét utáni betegeknek. És még mindig dolgozunk különféle betegségekhez tartozó diétás ételekkel, belgyógyász segítségével lettek kialakítva a receptek. Tényleg nagyon vicces...főleg az hogy a vendégek 50 százaléka valamilyen betegséggel küzd, konditermet meg még talán csak kívülről látott.
2015. márc. 26. 12:09
 15/15 A kérdező kommentje:
*ételeken
2015. márc. 26. 12:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!