Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Ha lenne a városodban fitness...

Ha lenne a városodban fitness étterem, akkor előnyben részesítenéd a t˜öbbi étteremmel?

Figyelt kérdés
Főleg azoktól kérdezem akik többször szoktak étteremben kajálni. AKik alkalmakkor esznek csak étteremben gondolom olyankor nem a fit kajákra vágynak. Ha van ilyen a városodban, milyen gyakran jársz oda és mit szoktál legtöbbször enni? Vagy ha csak egyszer voltál mit ettél és mennyire ízlett?

2015. márc. 23. 14:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%
Nem tudom, hogy van-e ilyen a városunkban, de ha lenne, akkor sem járnék oda csak azért. Megvannak a szokott helyeink, ahova szívesen járunk, vagy ahonnan szívesen rendelünk kaját. De ez nem az étterem neve miatt van, hanem mert tudjuk, hogy ott finom az étel.
2015. márc. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
És ha tudomásodra jutna hogy nyílt ilyen étterem, akkor kipróbálnád? Köszönöm a választ.
2015. márc. 23. 14:50
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha épp éhesen bóklásznék arrafelé (és nem lenne a környéken egy kedvenc) akkor biztosan beülnék ebédelni. Vagy ha az ismerőseimtől hallanám, hogy ettek ott, és jó volt, akkor is.
2015. márc. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
73%

Milyen az a Fitness étterem?

Ott tornacipöben meg trénernadrágban szolgálnak fel?

A szakácsnak pedig szakács süveg helyet homlokpánt a fején?

Miröl álmodsz? Gondolod vannak válalkozók akik kidobálnák a menö dolgokat, és olyasmiket kinálnának fel ami hoz is meg nem is forgalmat?

Szerintem, Fitness kaját sok átlag étterem is kinál. Már csak azért is mert az nem csoda kaja.

Mert mi a pláne abban, pl. egy tányér vegyess salátán egy frissen sült csirkemell?

2015. márc. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
46%

Hogy kiigazitsalak: a nagyvilágban vannak dolgok amiröl te nem tudsz, az nem tanulatlanság. Csak nem tudsz rolla.

De, ahogy látom arrol sem tudsz, hogy idegennel szemben nem illik durva szavakat használni.

Azért mert te az illemet nem ismerded azért még nem vagy parszt, csak nem tudod, hogy van illem.

2015. márc. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem bírom a lekezelő modort, főleg egy tanulatlan embertől. Ez a miről álmodsz? Meg azt hiszed lesz olyan vállalkozó... előszöris én vagyok az a vállalkozó, van ilyen éttermem, az érdekelt magyarországi városokban mennyire lenne rá kereslet (Pesten kívül) mivel képzeld el az étterem jól megy és jó vállalkozás, ezért szeretnék máshol is nyitni egyet. A fitness kaja meg nem annyit jelent, hogy csak saláta van meg csirkemell. Sokszìnű az étlap, mindenféle étel megtalálható rajta, csak reform módon vannak elkészítve, az étlapon fel van tüntetve az energiaelosztás és a tápanyagtartalom. Az italok között szerepelnek cukormentes üdìtők, frissen facsart levek is. Szóval egyértelmű, hogy te úgy oltottál be, hogy fogalmad sem volt arról a dologról amiről kiokosítottál. Ha nem tudod mi hogy van ezen a téren akkor minek magyarázol? Ráadásul ilyen lekezelő stílusban? Az illemhez pedig annyit, hogy ha normális stìlusban felteszek egy kérdést, akkor ne oktass ki, és a kérdésre válaszolj. Azt kérdeztem ennél-e ott. Válaszolhattál volna annyit hogy nem. De te inkább elkezdtél olyan dologról okoskodni amiről gőzöd sincs.
2015. márc. 23. 20:33
 7/15 anonim ***** válasza:
Első vagyok és budapesti. Hol ez az étterem?
2015. márc. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Írtam üzenetet.
2015. márc. 23. 21:23
 9/15 anonim ***** válasza:
30%

Akkor ezek szerint te vagy a rövidnadrágos, tornacipös meg homlokpántos vedéglös.

Hogy ennék-e ilyen étteremben?

Több mint valószínü, de nálad nem hiszem, mert te kirugnál.

Már elöre sajnálok vendégeket akik hozzád bemerészelnek. Elég jó reklámot tanúsítasz itt.

Az, hogy te valakit ostobának titulálsz, nem tesz semmit. De aki bemegy hozzád, még ha a legostobább is a világon, ö a te számodra király.

2015. márc. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Azért neveztelek ostobának mert lekezelő stílusban próbáltál kioktatni információk hiányában. Meg mi ez homlokpánt, tornacipő frázis? Látom igazán távol áll tőled ez a világ gondolom nagyon szép alakod lehet :D amúgy nem azért jöttem ide hogy reklámozzam az éttermem amim még csak egy gondolatszintű elképzelés. A már meglévő éttermemet hiába is reklámoznám itt. Egyébként nem dolgozom az éttermemben úgyhogy nincs ilyen szintű kapcsolatom a vendégekkel. Vendéglősnek nem mondanám, ügyvéd vagyok csak van egy vállalkozásom, amit ki szeretnék bővìteni. Feltettem egy egyszerű kérdést, nem tudom miért kellett ilyen undorìtó, lekezelő stílusban válaszolni. Aztán még te lepődsz meg ha lehülyéznek.
2015. márc. 24. 00:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!