Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Mi a véleményetek a gyors...

Mi a véleményetek a gyors éttermekről?

Figyelt kérdés
Melyik a kedvencetek?

2015. márc. 20. 18:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%

finom csak drága.

itt fehérváron nemrég nyílt egy angol csirkés burgerező. az a legjobb eddig amibe voltam.

2015. márc. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Mit gondoltok a KFC-ről,Burger King-ről és a McDonald's-ról?
2015. márc. 20. 18:58
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
Első : milyen árai vannak,és milyen kajákat lehet kapni ? Skála melletti utcában van amit írtál ? Kívülről nem tűnik valami bizalomgerjesztőnek.
2015. márc. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%

Néha praktikusak.

Leginkább az események és a napi beosztás vezérel időnként egy-egy ilyen helyre, semmint az étel / vagy a kávézó részleg.

2015. márc. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%

Én a kínaikat és a gyrososokat szeretem, habár utóbbi nem tudom, hogy mennyire illik bele a gyorsétterem elnevezésbe :)


A kínai éttermekben olcsó a kaja és finom is, márpedig egyetemistaként ez a két fő szempontom van ebéd szempontjából :)


A gyros nagyon finom, csak nem túl laktató és nem is olyan olcsó.

2015. márc. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%
A KFC-t, Burger Kinget és Mc Donaldsot azon felül hogy egészségtelenek, nagyon túlárazottnak találom. Legalább 2000Ft-ot ott kell hagyni hogy igazán jóllakjon az ember, annyiból meg már egy rendes étteremben is megebédelhet. Csak szökőévekben megyek ezekre a helyekre, pl. ha egy nagy baráti társaságból mindenki betér, akkor én is velük tartok.
2015. márc. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
77%

KFC-ről: Sosem voltam még ott. Pedig nem vagyok már fiatal lányka (40)

Burger King: Ide ritkán megyünk, de nem azért mert nem jön be, hanem mert akármerre mászkálunk vagy nem esik útba vagy több km után sincs még sehol..

McDonald's : Ide beszoktunk járni. Ha másért nem is de az epres shake az jó.

Ahová még szívesen megyünk az a kínai, vietnámi étterem.

Amikor hazamegyünk nyaralni képesek vagyunk Egerbe leutazni egy önkiszolgáló étterem miatt, mert nagyon jó, és nem drága.

Mostanában elszoktunk menni egy közeli étterembe ahol van olyan lehetőség, hogy befizetek X összeget és 2-3 órán keresztül bármit ehetek..

De vannak éttermek amik annyira rosszak, hogy oda többé be nem tesszük a lábunkat. Pl: Lurdy házban a kínai étterem. vagy a 16 kerben a Nándi konyhája (nem tudom megvannak még, de ezek nagyon rosszak, nem ajánlom senkinek)

2015. márc. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ruyi kínai gyorsétterméről mit gondoltok?
2015. márc. 20. 19:44
 9/13 anonim ***** válasza:
A Vapianoban gyakran megfordulok, a McDonaldsban évente kétszer, egyébként nem szeretem ezeket a helyeket.
2015. márc. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nálad az önkiszolgáló is gyorsétteremnek számít? Mert nálam igen. Azt szeretem, meg a gyrost. McDonalds, Burger King évi 1-2x; másik nevesebb franchiseba (KFC, Pizza Hut) nem járunk. Bár pizzát azért néha eszünk.
2015. márc. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!