Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Miért csinálják ezt a pályaudv...

Egerecske kérdése:

Miért csinálják ezt a pályaudvarokon levő gyors büfék? (lent)

Figyelt kérdés
Szendvicseket úgy árulják hogy, ha ránézek gyönyörű szép guszta, mikor meg kibontom a csomagolásból akkor látom, hogy a szalámik a szélére van igazítva, a belseje pedig totál üres, de még az a kis uborka vagy paradicsom is úgy ki van húzva a szélére hogy csak na, belül meg semmi, ha megvan vajazva az kész csoda, még nagyobb csoda, ha friss az áru.
2013. szept. 10. 21:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

mert gyorsbüfék :D

sietnek, itt nem a minőség a lényeg, hanem a mennyiség és a gyorsaság, h minél többet adjanak el

biztos van kivétel, de én úgy tapasztaltam, hogy az "ilyen" helyek elkerülendők

2013. szept. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
attól mert sietnek még nem kellene átb***ni a jó népet
2013. szept. 10. 21:46
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

ilyesmin én is szoktam háborogni.

gusztustalan féreg az összes ilyen cég, aki így ad el valamit.


engem az is ki szokott borítania, amikor van egy kaja, sült krumpli stb... amihez mondjuk van szósz, mártás, öntet stb... ami tuti, hogy kevés a tányéron lévő mennyiséghez.


egyszerűen nem értem, hogy facér nem lehet annyit adni, hogy az utolsó szál krumplihoz stb... is jusson.



vagy mekis fagyi például. ahhoz is úgy sajnálják a szószt. erre bevezették a dupla öntetet. pff


nyomorék szemétládák.

2013. szept. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekik üzlet így is, a pénzedet megkapták. Ne vásárolj ott többé. Nem fognak sírni, ha elvesztenek egy vevőt, marad ezer másik, és amíg nem pártol át mind az ezer egy tisztességes üzlethez, addig a gyorsbüfé kedvére virulhat.
2013. szept. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mert a sok faradt, vonatozo, nyugos ember megkivanja es kiad ra egy valag penzt,mert azt hiszi jot fog kapni. Tiszta marketing.
2013. szept. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 mustafa33 ***** válasza:
Mert nem törzsvendégeknek készítik. Csak alkalmiaknak. Valamin csak meg akarnak gazdagodni ☻.
2013. szept. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Iskola büfékben is sajnos hasonló a helyzet :( 1 éve vettem utoljára egy általános iskola büféjében szendvicset és abban volt 3 kis szelet szalámi meg 2 szelet savanyú uborka.

Egy jó helyet ismerek: Pesten a Stadionoknál van egy grilles, ott 250 Ft egy szendvics és ott tele pakolják hússal :)

2013. szept. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ami a Stadionoknál van azt ismerem én is , sokszor veszek ott, és tényleg jó,, egy kb 45 körüli szőke nő, az eladó, meg egy jóval fiatalabb férfi,,
2013. szept. 13. 16:45
 9/9 anonim válasza:
A legjobb gyorskaja a khellfood :) imádom minden nap veszek egy csilis pitát a suliban, azt eszem reggelire...
2013. szept. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!