Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Ti mit tennétek, ha átvert...

Ti mit tennétek, ha átvert volna a pizzafutár 4000 Ft-tal?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy én is hibás vagyok. Bömbölő kisgyerek mellől siettem le a futárhoz.

2500 Ft-t kellett volna fizetni, ezért kikészítettem a pultra 1db. 5000 ft-t, és 3db 1000 Ft-s papírpénzt. Ahogy lementem, felkaptam két 1000-t és 1db 5000, azaz 7000 Ft-t vittem le.

Sötét volt a kapunál (ház) mert nincs közvilágítás, így a futár is rosszul látott. Odaadtam a pénzt, hogy itt van 3000 Ft. és 2700-ből kérnék. Láttam, hogy zavarban van, gondoltam is magamban, hogy szegény nem tud számolni. Ott bíbelődött, mire nekem kellett kivennem a tenyeréből a maradék 300 Ft-t. Nem volt elég aprója,így 250 ft-t tudtam összeszedni.


később vettem észre és hívtam is a pizzásokat, ahol a hölgy felhívta a futárt. A futár állította, ő 3000-t kapott.

Nekem 1000 Ft-m maradt itt a pulton. :(

Én is hibás vagyok, tudom. De pont karácsony előtt hogy lehetett ennyire szemét egy pizzafutár?


írjak levelet a cégnek, vagy hagyjam?



2014. dec. 20. 10:14
1 2 3 4
 1/39 anonim válasza:
21%
Hívd őket vissza és kérd a főnököt,mondj egy el neki mindent határozottan,fenyegesd kicsit lehet utána ingyen kajáltok :D
2014. dec. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
100%

Nem értelek: ha 2500 Ft-ot kell fizetned, MINEK készítesz ki a 3 db 1000 mellé még egy 5000-est is?


Egyértelmüen nem tehetsz semmit, márcsak azért sem, mert te szedted össze a visszajárót.


MIT akarsz a cégnek írni? Mert az ilyen vádat bizonyítani is kellene és az NEM bizonyíték, hogy TE ÚGY EMLÉKSZEL!!!!

2014. dec. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:

mert anyósomnak is ki kellett fizetnem egy rendelt krémet. Ezért. Azt meg utána kellett volna.

De mondom, én is hibás vagyok, tudom. :(

2014. dec. 20. 10:25
 4/39 A kérdező kommentje:

panaszt, nem vádaskodni szeretnék, csak jól esne panaszt tenni, hisz azért a futárban is lehetett volna annyi emberség, hogy figyelmeztet. Nem? én nem tudnék ilyet megcsinálni senkivel!!!!

nekem ezzel a hozzáállással sokkal több bajom van, mint azzal, hogy elvesztettem 4000 Ft-t.

és azzal, hogy a nő semmit nem mondott, mivel a futárnak adott 100%-s igazat, ill. azt mondta, hogy ő nem volt jelen. Akkor miért nem lehet ezt fele-fele arányban elintézni. Aki tanult valaha is egy kis üzleti gazdaságtant, azt érthetné, hogy az "ügyfélnek mindig igaza van" alapon, nem így kellenen ezt elbírálni.


nem tudom, lehet írok egy panaszlevelet. hisz borzalmasan bánt az az egész. nem csak a futárnak lehet szüksége a pénzre, hanem a mi gyerekeinknek is.

2014. dec. 20. 10:28
 5/39 anonim ***** válasza:
91%

Mert mit gondolsz, miért volt olyan bizonytalan a viselkedése a futárnak, amikor a visszajárót kellett volna neki kiszámolnia!!!

De te megoldottad: kiszedted a markából, amennyit gondoltál!!


"Pénztártól való távozás után reklamációt nem fogadunk el!"


A futár csak engedte, hogy az események alakuljanak, ahogyan alakulnak... persze, ezek után már miért ismerné el, hogy valóban így történt!!

A főnökeihez hiába is mégy panaszkodni, valószínű te vagy az egyetlen, aki erre a munkatársukra panaszkodik.

2014. dec. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
100%
oké, a futár egy sz.rházi volt, de mégis MIT akarsz elérni? a pénzt nem fogod visszakapni. képzeld már magad a főnök helyébe. nem volt ott, nem tudhatja, nem fog tenni semmit, természetesen. Képzeld magad a helyébe Te se tudnál mit csinálni, mert nem tudhatod ki hazudik. Úgyhogy a békát az nyeli be aki elbénázta, most Te. hagyd annyiban, nincs értelme pattogni, legközelebb jobban figyelsz.
2014. dec. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem tehetsz, mert nem tudod bizonyítani, hogy 5000-et adtál, nem 1000-et. Ez tanulópénz volt.
2014. dec. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan ember , aki szólt volna, sokat adtál. Van, aki benyeli a többletet, hiszen kinek nem jön jól némi plusz?

Te az utóbbival találkoztál. Megszívtad, ennyi.

2014. dec. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:

valóban nem tudom bizonyítani, ismerem a tényállást, nem erről van szó.

hanem arról, hogy valaki hogyan képes ezt megtenni?


és akármilyen "lecsesző" válaszokat is kaptam, meg fogom írni a panaszlevelet a főnökségnek.


HA MAGAMBÓL INDULOK KI, ÉN SZÓLTAM VOLNA, HOGY "DE ÖN NEM 3000-T, HANEM 7000-T ADOTT'


ha ti magatokból indultok ki, akkor?


miért skatulyázzátok be a futárokat ennyire rosszindulatúnak? csak én feltételeztem (volna) azt, hogy ilyen esetben alap, hogy szólnak?


mindenképp írok levelet, ezt már eldöntöttem

2014. dec. 20. 10:58
 10/39 anonim ***** válasza:
87%

Nem értem.


Nem értem, mi a célod a kérdéssel? Egyáltalán mi a kérdés?

Azt kérdezed, más mit tenne, de a kommentekből kiderül, hogy ez a része nem érdekel.

Aztán megkérdezed, írjál e levelet. Utána azt mondod, már eldöntötted, hogy írni fogsz.


Most akkor tehetetlenségedben irkálsz ide is?


Egy dolgot tehetsz, verheted a fejed a falba, hogy lehettél ilyen hülye. Tökmindegy mit csinálsz, senki nem fog veled foglalkozni. Se a futárral.


Annyi, hogy a levet e-mail-ben küldd el, bélyegre már ne dobj ki pénzt az ablakon, meg ilyenekre papírt ne pazarolj, védd a természetet.

2014. dec. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!