Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Szegeden miért olyan rossz a...

Szegeden miért olyan rossz a Kárász utcai McDonald's?

Figyelt kérdés

1. Tegnap még csak 500 Ft volt egy sajtburger menü, ma meg 540. Értelemszerűen jobb lett volna ha marad 500 Ft, mert akkor csak egy papírt kell kivennem a zsebemből, nem még keresgélni azt a 40 forint aprót.


2. A kiszolgálók bal-faszok. Elhiszem, hogy gyorsan kell ott dolgozni, meg minden, de azért a sült krumplit nem kéne bele szórni a zacskóba.


3. Mindig túl van sózva a krumpli.


Ez a Kárász utcai meki, valaki tapasztalt hasonlót?


2014. febr. 4. 23:30
1 2
 11/12 anonim válasza:
100%
Mi mindig odajárunk barátaimmal Mekizni, nekem még soha nem sikerült bunkó kiszolgálót kifogni, bár hallottam már olyat, hogy rendeltek, leültek, és erre az egyik kiszolgáló azt mondta nekik, hogy rendeljenek, vagy húzzanak el, mert ez nem hotel... De szerintem a Burger sokkal jobb, meg még itt szeretek nagyon hamburgerezni: [link]
2014. febr. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Ne szoljàtok le a mekit ők a leggjobbak es ezt mar 32 530 èttermüjben bizonyitsak 1939 òta ugyh aki azt monta h szar elmegy a...............
2016. nov. 30. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!