Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Szegeden miért olyan rossz a...

Szegeden miért olyan rossz a Kárász utcai McDonald's?

Figyelt kérdés

1. Tegnap még csak 500 Ft volt egy sajtburger menü, ma meg 540. Értelemszerűen jobb lett volna ha marad 500 Ft, mert akkor csak egy papírt kell kivennem a zsebemből, nem még keresgélni azt a 40 forint aprót.


2. A kiszolgálók bal-faszok. Elhiszem, hogy gyorsan kell ott dolgozni, meg minden, de azért a sült krumplit nem kéne bele szórni a zacskóba.


3. Mindig túl van sózva a krumpli.


Ez a Kárász utcai meki, valaki tapasztalt hasonlót?


2014. febr. 4. 23:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy éve is vacak volt,akkor ez így is maradt.
2014. febr. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
Én még mindig azt mondom, hogy ha az ember egy normális, kiadós hamburgert akar enni, akkor menjen el egy noname kis hamburgereshez. Ott 500Ft-ért akkora hamburgert kapsz, mint egy kisebb aknafedő és még finom is. Ráadásul tuti, hogy egészségesebb, mint a meki által kiadott agyon tartósított kis fánk méretű hambiknál
2014. febr. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%
Budi büfé!
2014. febr. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%

A zacskó aljába direkt szórnak krumplit erre büszkék, hogy minden csomagba kerül. Ha nem rendeltél akkor is. Múltkor olvastam.

A Zalaegerszegi meki ugyanez. A szám még mindig fel van maródva a sós "krumplijuk "miatt. Szóval általános helyzet. Egy kg sót rászórnak arra a krumplinak nem nevezhető mirelit szarra amit ráadásul nem is kértem csak így lehetett felhasználni az akciós kupont.

2014. febr. 5. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%
Miért, melyik meki nem borzasztó?
2014. febr. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
#2 Van benne valami.
2014. febr. 5. 18:32
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Na de amúgy hol lehet jó hamburgert enni Szegeden?
2014. febr. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom a Budi büfét miért szavazták le :( Az legalább mindig nyitva van :D Amúgy jó hamburgert ott a Kálvária sugárúton lévő hamburgeresnél lehet enni, van 10000 fajta, a 3-as villamosról a II-es kórház előtti megállónál kell leszállni.
2014. febr. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Szegeden szerintem csak itt: [link]

Csak nézd meg a képeket, meg nem is drága és házhoz is szállítanak.

2014. febr. 6. 00:43
 10/12 anonim ***** válasza:
64%
Én a Mekiben mindig só nélkül kérem a krumplit és szó nélkül úgy is adják, sőt még a tárolókádat is alaposan kitörlik. Mellesleg só nélkül sokkal finomabb :)
2014. febr. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!