Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Mennyi pénzt adjak a pizzafutá...

Mennyi pénzt adjak a pizzafutárnak?

Figyelt kérdés
13970 Ft-ért rendeltünk kaját, adjak neki 15-öt?

2013. jún. 30. 14:35
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Én attól függően adok neki, hogy késik-e vagy sem. Ha mondjuk 40 perc van megadva mint házhoz szállítási idő, de mondjuk csak 1 óra alatt ér ide, akkor nem kap semmit,. Ha időben itt van, akkor általában 10% borravalót adok.
2013. jún. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%

amennyit megengedhetsz. én véleményem szerint neki ez a dolga, nincs feltüntetve hogy kéne borravaló. mivel kolis diák vagyok nem igazán tehetem meg, ezért mikor pizzát rendelek nem azt mondom hogy kiaprózom, de mondjuk 1260-as pizzáért 1300-at adok.


az hogy te most 1000 vagy 14 000 forintért rendeltél szerintem mindegy, mind a kettővel oda kell mennie időben. 1000 ft szerintem nagyon sok, legalábbis én tárcámnak, de ha te megteheted miért is ne.

2013. jún. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

10%, de ilyen mennyiségben szerintem +500 is bőven elég.


Viszont 1360-ra 1400-t adni a világ legnagyobb surmósága, kolis vagy sem. Főleg úgy, hogy a +10%-kal együtt majdnem kereken jön ki az 1500. Ha csóró vagy, főzz magadra, 1500-ból 6 adag kaja kijön, ha hajlandó vagy fizetni más munkájáért, akkor ezért is fizess.

2013. jún. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
14500-at adnék.
2013. júl. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
szerintem 18-at
2013. júl. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 _Danika_ válasza:
57%
Sokan így vannak fele, hogy ez a dolga a pizza futárnak nem adok neki semmit! Én 4. éve vagyok pizza futár. És én fizetésem 1 napra 2500 forint (12-13 óra) ami ugyebár nemsok. Mivel a főnökök erre számolnak, hogy jattolnak. Magyarul Mi pizza futárkonak ebből van a fizetésünk nagy része. Nem azt mondom, hogy mindenki adjon 500 forintot, de legalább a fizetett összegnek tényleg a 10%. 2. Hogy nem feltétlen a pizza futáron múlik a kiszállítási idő. Nem egyszer volt olyan, hogy engem lecseszett a vevő, hogy milyen sokára értem ki ki se fizeti. Pedig én az étteremtől házig 6 percig tartott, az étterembe készítették el sokára, és ismét én szívom meg a levét. Száz szónak is 1 a vége, illik 10% ot, ha késik ha nem, mivel egész nap szaladgál, kitud fáradni. Kolisokkal meg úgy vagyok (mert itt Egerben sem jattolnak) ha már van pénze pizzára akkor jattra is van legalább 100ft vagy ha nincs vegyen zsömlét és felvágottat, olcsóbb.
2013. júl. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!