Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Te mennyi pénzt adnál egy...

Te mennyi pénzt adnál egy kisfröccsért?

Figyelt kérdés
Mondjuk ha mész az utcán, és ott terem egy fröccsös-kocsi, és aszondaná, hogy te mond meg az árát.
2013. jún. 1. 12:33
 1/7 anonim válasza:
Én pofára dönteném el
2013. jún. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Max. egy százast. Egy deci borért még ez is rengeteg. Igy Ezer forintra jön ki egy liter.
2013. jún. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha én mondhatnám meg az árát az eladó nagyon gyorsan csődbe menne!
2013. jún. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
200Ft körül.
2013. jún. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát ha én mondom meg, akkor nyilván ingyen meginnék kb. 3-4 litert még akkor is ha utána összeokádom magam. Egyébként meg ha csak szimplán venni akarok 100Ft-nál többet nem adnék érte, kivéve ha rohadt szomjas vagyok, akkor talán 200-at is. Én 75-ért szoktam venni a kocsmába ahova járok, és még egész jó is, van egy másik, ahol csak 65Ft de az sokkal szarabb borból van.
2013. jún. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
-150 000 000 Forintot/deci.
2013. jún. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
55%

mindenféle sznobkodás nélkül mondom a felhőoszlatást

Helyesen úgy szólt volna a kérdés, hogy mennyi lenne a maximum, amennyit fizetnél érte.

2013. jún. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!