Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Alkoholra elkölteni a pénzt...

Alkoholra elkölteni a pénzt miért nem probléma? Másra miért az?

Figyelt kérdés

Haverok szerint én nem vagyok néha normális. Megkérdik, mennyiért mentem el ilyen-olyan kiállításra, showra mennyi volt a belépő.

És hüledeznek néha, hogy kemény 3K-t kiadtam pár motor megnézéséért.

Meg hogy mennyiért vettem farmert, cipőt, pólót.

Hogy Ők nem adtak volna ennyit ki ezekért, meg jó drágák.

Mert márkásak.


De az nem gond nekik, ha megveszik a Jack Dandiel'st 7 rugóért, és megisszák, vagy a cigit piálás közben. Meg a vacak bort a Lidliben, és kiülnek a parkba...

És ezt minden szombaton teszik. Jó nem vesznek Jack Daniel'st minden szombaton, de havonta 1x tuti, inkább vesznek pár doboz sört, 1000ftis vodkát, meg párszáz ft os bort.


Szerintem az a pénz kidobás.

Szerintük meg az, hogy én fizetek kiállításokért, belépőkért, moziért, ruháért.


Mégis miért elfogadott alkoholra elszórni a pénzt? Amit megisznak egyszer, elvannak pár óráig, és annyi?

Egy farmer tovább kitart...



2013. ápr. 1. 18:13
 1/3 anonim ***** válasza:

azért azt vedd észre, hogy ha baromság is piára költeni abból még nem következik semmi arra nézve, hogy másra költeni értelmesebb-e. a kettő külön történet.


amúgy meg nyilván sokat ad nekik élményben az alkohol ezért költenek rá.

2013. ápr. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem a haverjaid pont leszarják mire költöd a pénzed.

Mi akkor szivattuk ezzel az egyik havert mikor nem jött velünk bulizni, mikor kérdeztük hogy miért azt mondta hogy nincs pénze, utána ment a büfébe és ette a 600 ft-s hamburgert minden nap. :DDD

2013. ápr. 2. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
67%
Mindenki arra költ ami fontos, ami kell neki. Nálunk is volt egy ilyen srác a suliban. Mindig mondtuk neki, hogy jöjjön velünk bulizni. Ő meg monda, hogy "nincs pénzem" . Ehhez képest napi 3-4 ezer forintot hagyott a büfében
2013. ápr. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!