Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ha alkoholra energiaitalt...

Ha alkoholra energiaitalt iszok, mi történhet?

Figyelt kérdés

tegyük fel,hogy megiszok egy korsó sört,utána egy doboz energiaitalt..megint egy korsó sör utána egy energiaital..

Mi történhet?

Nem szoktam inni alkoholt,azt hozzá tenném..

Csak azért innék energiaitalt hogy éjfélre ne legyen olyan fejem mint aki szétszívta az agyát..


2013. febr. 8. 20:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha a kettőt kombózod pőont attól lesz olyan a fejed...

Amúgy veszélyes, jobban szétb*ssza a májad, stb. Mondjuk mi szojktuk orrba-szájba csinálni, de azért nem ajánlóm :D

2013. febr. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Joshy Ca$h ***** válasza:
100%
Ne keverd ha amúgy se szoktál inni. Rá van írva az energiaital dobozára hogy alkohollal nem fogyasztható. Majd ha lesz egy kis rutinod az ivásba:)
2013. febr. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
akkor van valami "praktika" hogy ne nézzek ki éjfél-re mint egy kína? a szemeimre gondolok..Persze ne mattól nézek ki úgy mert sokat iszok..hanem fáradt vagyok inkább
2013. febr. 8. 20:41
 4/9 Joshy Ca$h ***** válasza:
100%

Én ha rendesen iszok "alkoholt" olyan reggel 6-kor érzem hogy fáradt vagyok:)

De ha úgy érzed egyet megihatsz az energiaitalból, vagy egy kávét.

2013. febr. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Kávét sem ajánlom, az is koffein, max. másnaposan, reggel.

Ha jól akarsz lenni, ahhoz ész kell. Igyál fél óránként egy italt(4 cent rövid/2 deci BOR/ egy sör), ha érzed, hogy elég, akkor várj egy órát és csak akkor, ha kevésnek érzed(magyarul nem érzel semmit) akkor duplázd a "dózist".

Így végig kellemesen spicces leszel. De ehhez önfegyelem és óvatosság kell :)

2013. febr. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően az energiaital alkohollal azért károsabb, vagy legalábbis volt károsabb, mint külön-külön, mert a taurin az alkohollal mérgező vegyületeket alakít ki, na most taurin a legtöbb energiaitalban már nincs a chipsadó óta, de mégis ráírják hogy ne keverje alkohollal. Én is tapasztaltam már, hogy miért is nem jó keverni, még akkor sem ha csak koffein van benne. Volt már hogy megittam 4 deci töményet meg 3 energiaitalt, és tök józannak éreztem magam, pedig már hányingerem volt, az energiaital feldob, az alkohol meg kábít, és az egyik miatt nem érzed megfelelően a másik hatását, azt hiszed hogy még józan vagy holott már keményen be vagy rúgva, illetve tök jól érzed magad, pedig a pulzusod 120 felett mozog állandóan. Veszélyes, mert nem tudod eldönteni, hogy mikor kell abbahagyni. Én azt mondom, hogy egy energiaitalt megihatsz ha akarsz, főleg ha sörrel iszod, mert s sörtől azért nem olyan egyszerű berúgni, de ha nagyobb mennyiséget iszol, főleg töményet akkor inkább hanyagold az energiaitalokat, és a kávét, másnapra jó lesz a nagy berúgás után.
2013. febr. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm.! :) (Ment a zöldkéz mindenkinek) :)
2013. febr. 10. 10:05
 8/9 anonim válasza:
42%
egy ismerősöm alkoholra energiaitalt ivott , másnap meghalt a kórházban , nem bírta a szíve !! kérlek , vigyázz magadra !!
2013. febr. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
81%
Én sem ajánlom hogy ígyál rá bár ha nem töményre iszod akkor semmit se fogsz érezni de ha igen akkor én általában pörögni szoktam mi az ilyet terminátornak nevezzük :D
2014. máj. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!