Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Esélyes, hogy egy cukrászda...

Esélyes, hogy egy cukrászda megadja egy süti receptjét, ha szépen kérem? 🥹

Figyelt kérdés

Tegnap olyan finom süteményt ettem egy cukrászdában, amilyet még életemben soha. Pedig rengeteg süteményen vagyok túl, elhihetitek. Viszont ritkán van ilyen sütijük, meg messze is van a cukrászda, így egyszerűbbnek látnám, ha időnként el tudnám készíteni itthon.


Nyilván tisztában vagyok vele, hogy nekik abból van nyereségük, hogy tőlük veszek sütit, de képesek lennének visszautasítani, ha nagyon szépen, bociszemekkel kérném? Meg egyébként is, csak egy süti receptjéről van szó, nem az összesről 🥺



jún. 3. 10:59
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
78%
Lehet ha oda is adják a receptet olyan adalék anyag ami belekerült kiskereskedelmben nem kapható.Mert hogy volt benne az biztos.
jún. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Van esély rá, hogy megadják, de biztos vagyok benne, hogy nem lesz olyan otthon.
jún. 4. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!