Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » 200 Ft a WC használat a...

200 Ft a WC használat a McDonald'sban akkor is, ha előtte fogyasztottam, s kezemben a blokkom?

Figyelt kérdés

Közeli tàvolban sem volt budi, és éhes is voltam, pont szembejött egy meki. Nem rajongok érte, de mondom ki tudja milyen későn érek haza, elsősorban a wc miatt bementem.

Nem volt annyira sürgős, ezért inkább ettem, ittam, majd végezetül irány a 2 betűs. De egy fém beengedő kapu fogadott

.. egy csaj azt mondta, hogy a blokkal nem tudok bemenni, ki kell fizetni, és utána levonják a blokk végösszegêből.

Mi van?

Jól értettem?

Igazából sietnim kellett, mert hívtak munka miatt, nem totojázhattam tovább, és fél is bosszantott a szitu.



Tehát mi az igazság a mekiben?


Vàsároltam, ettem, aztán 200 a budi, de ha szeretném a 200at vissza, akkor újra vásárolni kell, hogy legyen miből levonni?

Vagy előbb kellett volna budiba befizetni, utàna rendelni?'



jún. 1. 00:49
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

És mielőtt....

Nem az zavar hogy fizetni kell a wc használatért, hanem az, hogy eleve túlárazott minden, és így is plusz pénzt nyúlnak le az embertől...

jún. 1. 00:53
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom azért mert régen sokan úgy csinálták, hogy a tálcáról elvettek egy blokkot és azzal mentek be a wc-be.
jún. 1. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
10%
Kettő darab százas Forint érméről beszélünk! Most komolyan?
jún. 1. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
4%
vagy 1 db 200 forint érme
jún. 1. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
95%

Nem minden Meki ilyen.

Pl. az M0-ás mellett Csepel határában lévő ott tényleg fizetős.

De az M5 kivezetőn a Metrohoz közelinél ott biztos nem.

jún. 1. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
90%
Mégis melyik McDonald's étteremről van szó? Nem mindegy.
jún. 1. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
15%
Cseheknél, osztrákoknál is ezt láttam. Valószínűleg úgy van, ahogy #2 írta. Én is mondtam meg már a kódot másnak.
jún. 1. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
95%
Ez egyre gyakoribb jelenség, mert csak így tudják kiszűrni az oda nem valókat. Külföldön már réges-rég ilyen, itt most kezd el terjedni ezek szerint. De manapság a minimum a kártyás fizetés, vagy a papírpénz elfogadás, ha csak érmét fogad el az gáz.
jún. 1. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
72%
Nyilván nem az összes meki működik így de 200 Ft korrekt és normális wc-kapsz mégha az eljárás nehezített.
jún. 1. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
12%
Még nem találkoztam olyannal, hogy fogyasztás ellenére fizetni kellett volna
jún. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!