Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Győri édes napok, étel árusok...

Győri édes napok, étel árusok miért ilyen rosszak?

Figyelt kérdés

Volt egy elég nagy sátruk, húsos palacsintát árultak. Két adagot kértem. Csirke hús megsútve ezzel a lepényszerű palacsintával. 2 adagért 9000ft -ot elkértek..azt hittem rosszul hallok.. kifizettem, de ami ezután jött azért álljon meg a világ.. a hús túlsózva( lehet nem friss azért?) a palacsinta elsózva ..fokhagyma túltolva.. egy pocsék kaját kaptam rengeteg pénzért.nem ez az első eset.. a vapiano olasz étterem az árkadban.. értem én hogy behozzuk a legendás olasz ételeket, de könyörgöm ha nem értesz hozzá ne csináld! Gagyi másolat, sok pénzt akarnak érte de tudas nincs benne.. álljunk vissza az egyszerű hús sütéshez ha nem értesz hozza ne akarj belekeverni más ízeket..borzasztó mit elnem adnak az embernek.

Drága pénzért..



máj. 28. 11:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ízlések és pofonok. Szerintem fincsa.
máj. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%
Miért nem ott a helyszínen panaszkodtál lehet ha jogos kártalanítanak is.
máj. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igazad van, elveszik és adnak másikat, amibe nem lesz beleköpve, nem akar tudni hogy hova rakja be, utána azt adja kárpótlásul.. ne légy naiv!
máj. 28. 13:22
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
ok. de remelem vissza mentel es megmondtad nekik azer?
máj. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Dehogy mentem vissza, többet nem eszem ott, ezzel azt érik el..kinek van kedve vitázni..
máj. 30. 13:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!