Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Még mindig panaszkodnak a...

Még mindig panaszkodnak a vendéglátósok?

Figyelt kérdés
Tegnap (júl. 23.)dél körül a Madách téren mentem át. A teraszokon lévő asztalok kb. 90-%-nál ültek. Ez az ideális, ennél több esetében már van olyan kockázat, hogy aki nem talál helyet, soha sem próbálkozik újra. Ne támadjatok nekem, örülök, ha valakinek jól megy. De ilyen telítettség mellet miért panaszkodnak a vendéglátósok. Tudom, ez nem pótolja a kiesést, de vannak sokan ennél rosszabb helyzetben is.

2021. júl. 24. 12:16
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
95%
#6 & 10 Lehet, hogy félreértettem a kérdést, de mintha nem az lett volna, hogy hogyan viselkedjék a vendég és kinek engedélyezed az étterembe járást.
2021. júl. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
#11 Igen, félreértetted. :)
2021. júl. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Arra azért kíváncsi vagyok, ki hatalmazta fel #10-t annak eldöntésére, hogy ki mehet étterembe, és ki nem.
2021. júl. 28. 23:39
 14/17 anonim ***** válasza:
91%

A #6 egyébként tárgyilagosan kritizálta mindkét oldalt.

#10 Ha minden vendéget kitiltanak, aki nem a legigénytelenebb, akkor miből/kiből fognak megélni a vendéglátósok? Természetesen tudom, hogy a vendéglátás is munka, nem sétagalopp. Sőt, a vendéglátósok egy részével ellentétben azt is tudom, hogy érteni kell hozzá.

2021. júl. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
30%

#14 A vendéglátásban dolgozók máshogy definiálják az igényességet, mint ...ti. Nektek már legtöbbször az az izzasztó, vérlázitó és igazságtalan kizsákmányolás kategóriáját súrolja, hogy az ember elvárja, visszaköszönj, ha rád köszön. :D Őszintén sajnálom, hogy rossz élményeid vannak, de ismered a mondást, amilyen amilyen az adjonisten, olyan a fogadjisten! ;)


Egyébként úgy imádom, amikor két agysejtetek sincs, hogy mgértsetek egy igazán egyszerű, szarkasztikus választ - ami tényleg csak egy csípős poénnak indult, nem gondoltam volna, hogy ez a világ ostobája így felpaprikázza magát. Nem, nyilván sikerült beletrafálnom, pontosan rólatok lehetett szó, hogy így magatokra vettétek. :D

2021. júl. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
#15 Remélem, azt belátod, hogy a vendéglátósok mindegyike sem profi. Elsősorban nem a lenyúlós helyekre gondolok, az más kategória. Arra gondolok, hogy még "békeidőben" egy körúti teraszon fél óra, pontosabban 28 perc alatt nem voltak képesek kihozni egy pohár italt úgy, hogy csak az asztalok felénél volt vendég. Ez 4-5 asztalt jelent. Egyébként színházból mentem, rendesen voltam öltözve. Nyilván én voltam a rigolyás, hogy ez nem tetszett. Nem a köszönésről-nem köszönésről van szó.
2021. júl. 31. 17:22
 17/17 anonim ***** válasza:
91%

#15 Nem tudom, miből vontad le a következtetést, hogy nem köszönök. Egyébként: "Természetesen tudom, hogy a vendéglátás is munka, nem sétagalopp."

Sajnálom, hogy nem olvastad végig, amit írtam, csak azt, amibe bele lehetett kötni.

2021. aug. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!