Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Még mindig panaszkodnak a...

Még mindig panaszkodnak a vendéglátósok?

Figyelt kérdés
Tegnap (júl. 23.)dél körül a Madách téren mentem át. A teraszokon lévő asztalok kb. 90-%-nál ültek. Ez az ideális, ennél több esetében már van olyan kockázat, hogy aki nem talál helyet, soha sem próbálkozik újra. Ne támadjatok nekem, örülök, ha valakinek jól megy. De ilyen telítettség mellet miért panaszkodnak a vendéglátósok. Tudom, ez nem pótolja a kiesést, de vannak sokan ennél rosszabb helyzetben is.

2021. júl. 24. 12:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
97%
Nyilván nem a Madách tériek panaszkodnak.
2021. júl. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
61%

Én csak a balaton környékieket hallom panaszkodni a többi környéken nem, mondjuk a balatonnál olyanok mint a mezőgazdasági dolgozók. Ha jó a termés akkor az a baj, hogy sok, ha kevés akkor az.


Csak a rinya megy hogy támogatást kapjanak.

2021. júl. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Falun lakom, 20 km-es körzetben ismerek minden éttermet. (Jó-jó, kocsmákat nem!:) De én a vírus kellős közepén sem hallottam egyiket sem panaszkodni - pedig cimbik vagyunk a Facebookon - hanem ráálltak a házhoz szállításra.
2021. júl. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
76%

Nyilván nem a tegnapi nap miatt panaszkodnak.


Ha te 2 év 730 napjából 600 napon keresztül csak a jövedelmed 20%-ához jutnál hozzá, a maradék 130 nap normál bevétele maximum a veszteséget tudná mérsékelni.


Egyébként se lehet összehasonlítani még 2 vl egységet se, nem még 2000-et, szóval ez így, hogy vendéglátósok, alapból meredek kijelentés.

2021. júl. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
94%
Mondjuk jó lenne, ha a vevőket jó kiszolgálással csalogatnák, és nem 790 meg 890-es 0,4l-es vizezett arany ászok árral.
2021. júl. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
62%

Most éppen azon van kiakadva mindenki, hogy nincs normális szakember. Hepciáskodik a szakképzetlen, 8 általános végzett nyári kisegítő gyerek, hogy fizetés emelést akar kapni, miközben napjában ötször étkezik és 4 kávét letol, az egyenruhája (ha egyáltalán méltóztatik felhúzni) úgy néz ki, mintha most hempergett volna egy malaccal. Bajok vannak. Hülyékkel nehéz dolgozni. A hülyékre pedig a még hülyébb "vendég" is rájön.


Tehát az is jó lenne, ha a vevő megadná a kellő tiszteletet a vendéglátósoknak és nem az idegbetegségét levezetni járna éttermekbe/kávézókba (viszont a kocsma az kocsma...). Szerintem mindenki értékelné, ha a Nagy Vendéglátós Kultúrával Rendelkező Magyar nem úgy lépne bemindenhova, mintha ő szarta volna a spanyol viaszt.

2021. júl. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

#6 Szerintem mindenki értékelné, ha a Nagy Vendéglátós Kultúrával Rendelkező Magyar vendéglős nem úgy viselkednék, mintha ő szarta volna a spanyol viaszt.

"8 általános végzett nyári kisegítő gyerek egyenruhája (ha egyáltalán méltóztatik felhúzni) úgy néz ki, mintha most hempergett volna egy malaccal." Ugye erről nem a vendég tehet, vagy ez is a vendég hibája?

2021. júl. 27. 08:09
 8/17 anonim ***** válasza:
0%

#7


De! Most, hogy így mondod, erről egyszemélyben csak és kizárólag Te tehetsz.

2021. júl. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
˙#8 Tudom, ha a konyhában a pincér elejt egy poharat és az összetörik, azért is a vendég a hibás.
2021. júl. 27. 22:57
 10/17 anonim ***** válasza:
44%
Így van. Úgyhogy légyszi ne járt étterembe!
2021. júl. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!