Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Svédasztalos etterembe csak...

Svédasztalos etterembe csak szerintem aggalyos hogy beengedik a sv.asztalhoz a vedettsegi igazolvány nélkülieket? Nem ütközik szabályba ez ?

Figyelt kérdés

2021. máj. 9. 12:59
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
79%
Istenem... ilyen hülyét. Maradj otthon ember.
2021. máj. 10. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
94%

Olyan szabály van, hogy az asztaltól felállva mindenkinek kötelező a maszk, oltottnak és oltatlannak egyaránt.


Ez érvényes bármilyen pultnál rendelésre, svédasztalhoz látogatáshoz, mosdóba menetelre, stb.


Ha ezt nem tartja be a hely, akkor tehetsz bejelentést a rendőrségnek.

2021. máj. 10. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
96%

Honnan tudod, hogy oltatlan? Attól függetlenül, hogy ő a teraszt választotta, korántsem jelenti azt, hogy nincs beoltva! Vagy te sosem ültél ezelőtt a teraszon, ugye?


De ez csak egy provokatív kérdés akar lenni egy unatkozó, lelkileg beoltott embertől....

2021. máj. 10. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
96%

Nem ütközik szabályba, bemehet igazolvány élküli is maszkban, amíg leadja a rendelését, illetve svédasztal esetében összeszedi magának.

Biztos nem csak neked aggályos, szerintem van még néhány magadfajta, de az ilyen egyáltalán ne menjen sehova.

Az oltás téged megvéd a betegségtől. Nem? Akkor mi a problémád?

2021. máj. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 A kérdező kommentje:
Jóhír hogy az étterem válaszolt a megkeresésreés orvosolják a helyzetet. Hidegételekből leszkinnti svédasztal a meleget pedig pedig a pincertől kell kérniuk így csak wcre mehetnek majd be
2021. máj. 10. 15:55
 26/44 anonim ***** válasza:
76%

24-es vagyok.

Nagyon érdekel, hogy mit gondolsz arról,amit kérdeztem. Ha védett vagy, akkor nem leszel beteg. Mitől félsz? A védettek ugyanúgy terjesztik a vírust, tőlük is elkaphatod. Nem?

2021. máj. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
79%
Ő nem fél, siman egy idiota barom
2021. máj. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 A kérdező kommentje:
A gyerekeim meg sajnos nincsenek beoltva őket féltem!
2021. máj. 10. 17:16
 29/44 anonim ***** válasza:
95%

Az oltatlan gyerekeidet félted más oltatlan személytől.

Azt a...

Tőlük nem félsz, csak egy idegentől?

A te oltatlan gyerekeid nem zavarnak az étteremben, csak az idegenek?

2021. máj. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 A kérdező kommentje:
Nem sajnos még nem vagyunk abban a fázisban hogy egy 4 és 7 éves gyereket beoltsanak. Az oltottak kevésbé fertőznek ahogy a gyerekek is. De hadd ne magyarázzam tőlünk okosabbak elmondják milliószor hogy oltani kell erre minden felnőttnek lehetősége van ha nem él vele maradjon kinn.Sajnos a lányaim lehet hogy csak 2022 ben oltják majd addig is vigyázni kel.
2021. máj. 10. 19:32
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!