Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Svédasztalos etterembe csak...

Svédasztalos etterembe csak szerintem aggalyos hogy beengedik a sv.asztalhoz a vedettsegi igazolvány nélkülieket? Nem ütközik szabályba ez ?

Figyelt kérdés

2021. máj. 9. 12:59
1 2 3 4 5
 1/44 A kérdező kommentje:
Kerthelyiségben ülnek az oltatlanok de ott tolonganak benn hosszan a svédasztalnál
2021. máj. 9. 13:00
 2/44 anonim ***** válasza:
42%
Nemtudom de mit zavar? Enis be vagyok oltva h legyen kartyam de nemizgat ha vki nincs.
2021. máj. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 A kérdező kommentje:
Mert nem látom így értelmét a rendelkezésnek ha a svedasztalnal beszabadul 30 oltatlan egymas hegyen hatan. Ha ezt tudtuk volna nem megyünk. Az érdekelne erre nincs valami szabály? Mondjuk megmondják mit kérnek és kiviszik nekik vagy a kerthelyiség legyen a la carte
2021. máj. 9. 13:10
 4/44 A kérdező kommentje:
Esetleg nekik külön svedasztal kinn.
2021. máj. 9. 13:11
 5/44 anonim ***** válasza:
55%
Svéd asztal de kihozzák nem .
2021. máj. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
62%
Ha oltott vagy, akkor rád miért aggályos, ha még nincs védettséged, akkor ugyanúgy elkaphatod egy másik oltott egyéntől is aki még szintén nem védett.
2021. máj. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 A kérdező kommentje:
Mert sokan voltak kb 30 ott tobzódtak benn. Ez még oltottaknál is aggály. Viszont úgy gondolom az oltatlan nem helyes hogy bemehet a svedasztalhoz mert ennyi erővel akkor benn is ehetne.Veszélyes.Kellene erre is szabály. Már írtam Müller Cecília asszonynak hivatalos állásfoglalást kérve de gondolom nem mostanában válaszol. Ezért érdeklodom hatha valaki tudja.
2021. máj. 9. 13:21
 8/44 anonim ***** válasza:
64%
Ezért megyek én csak a második oltás után 2-3 héttel majd belső terekre, addigra már védett leszek.
2021. máj. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
66%
De nyomi vagy grat 😅 am ha elvilelre ker vki kajat akkor is bemehet oltas nelkul kerni.. szval ezzel nem tudsz mit kezdeni 😊
2021. máj. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
55%
Nem tűnt fel, hogy a szabályozások nagy részének amúgy sincs értelme?
2021. máj. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!