Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Svédasztalos etterembe csak...

Svédasztalos etterembe csak szerintem aggalyos hogy beengedik a sv.asztalhoz a vedettsegi igazolvány nélkülieket? Nem ütközik szabályba ez ?

Figyelt kérdés

2021. máj. 9. 12:59
1 2 3 4 5
 11/44 A kérdező kommentje:
Aki elvitelre kér nem sokáig marad benn nem fogdos össze mindent nem ott trécselget..
2021. máj. 9. 13:47
 12/44 anonim ***** válasza:
62%
Es a buszon meg a boltba nem zavar? Onnan is tilttasd ki oket 🤣 nekem aztan mind1
2021. máj. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 A kérdező kommentje:

Mindenesetre bejelentettem ahova csak tudtam de még senki nem reagált.

Hova lehetne meg jelenteni ?

Müller Cecília, sima nepegeszegugyis email, Galgóczi, miniszterelnök mail barki tudja kiolvassaazt, kormány Emil 1818 email 3. Kerületi önkormányzat,Fővárosiönkormanyzat police

Ezeknek elküldtem fotodokumentacioval a hely cimevel mindennel

Hova lenne megerdemes ?

2021. máj. 9. 13:51
 14/44 anonim ***** válasza:
96%
A dilihazba 🙄
2021. máj. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
93%
Jézusom, ha ennyire zavar, akkor ne menj oda.
2021. máj. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
71%

Tisztaban vagy azzal, hogy amikor lemesz a sarki Sparba bevasarolni, ott minden egyes termek vegig van tapizva oltott es oltatlan emberek altal?

Fogod es veszel nehany termeket, majd hazamesz, leveszed a maszkod, megmosod a kis kezeidet, majd iszol ket lottyintesnyit az asvanyvizbol, amit iment vettel (azt az asvanyvizet, amit ki tudja hanyan fogdostak ossze, kohogtek ossze stb.).

Majd a kezedbe veszed a mobilodat, amit nyilvan meg veletlenul sem fertotlenitettel le ugyebar, es elkezded nyomogatni.

Majd valami csikizo erzest erzel a szemedben, odanyulsz, hogy egy kicsit jobb legyen (a full virusos kezeddel) es tadaaaammmmmmmmmmm....

megfertozodtel (de mivel be vagy oltva, ezert te vedett vagy, igy aggodalomra semmi ok :) )



[link]

2021. máj. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
68%

Az nem zavar, hogy akik az ételeket készítették, azok sincsenek beoltva?


Mostanra ezzel az állandó félelemkeltéssel teljesen paranoiássá tették az embereket.

Minek oltattad be magad, ha nem azért, hogy ne élj félelemben?

Ennyire benne maradtál ebben a tudatállapotban? Zökkenj már ki, élvezd a jó időt... meg az életet!

2021. máj. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
61%
Amugy ja enis szakacs vagyok nalunk sincs senki beoltva. Meg am ha ossze is jon miert jo bezaratni vagy elerni egy buntit a helynek ahova jarsz.. ha nem tetszik menj mashova. Minek oltattal ha igy is felsz 😅 bar sztem senkise fogja ezt komolyan venni...
2021. máj. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
47%

"miert jo bezaratni"

Nemzeti sport. Hungarikum. Akna fedő kerülgetés, szar pálinka ivás, feljelentgetés.

2021. máj. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
59%
Ha be vagy oltva, akkor mitől félsz? Egyébként az oltottak is terjesztik a vírust, szóval ilyen szempontból teljesen mindegy, hogy kivel találkozol. Be vagy oltva, nem lesz semmi bajod. Ha meg lesz, akkor nem ér semmit az oltás és szintén mindegy, hogy kivel találkozol.
2021. máj. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!