Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Szegeden hamburgerezőkbe be...

Szegeden hamburgerezőkbe be lehet menni úgy mint eddig? Nem kell oltási igazolvány?

Figyelt kérdés

Olyanokra gondolok, mint a "Hammburger" vagy a marstéren a hamburgeres. Ezekbe lehet vásárolni? Vagy ha ezekbe nem melyikbe lehet?

16l


2021. máj. 7. 06:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%

Ahol meg van nyitva a belső rész, mindenhol kötelező bent a védettségi kártya, csak a teraszon nem.

Neked, mint fiatalkorúnak mentességed van, de csak ha nagykorúval mész, akinek van kártyája. Mondjuk ebben sok logika nincs...

2021. máj. 7. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Ebben semmi logika nincs. Mivel, ha nem mehetek be akkor nem költöm el ott a pénzem és ez kiesés a vendéglátóiparnak. Nem csak én vagyok ezzel egyedül.
2021. máj. 7. 07:15
 3/17 anonim ***** válasza:
91%

Bemehetsz maszkban és elvitelre vásárolhatsz, ahogy eddig is.

Be nem ülhetsz, mert az étkezéshez le kell venned a maszkot.

2021. máj. 7. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
96%
Vásárolni lehet (elvitelre) igazolvány nélkül is, fogyasztani zárt térben csak igazolvánnyal (fiatalkorúként fenőtt, oltási igazolvánnyal rendelkező kísérővel)
2021. máj. 7. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
4. És ebben mi a logika? Ha már úgyis bementem rendelni,akkor nem mindegy,hogy maradok-e még amíg megeszem a kaját?
2021. máj. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
95%
Mondjuk,az hogy ha be mész egy cipőboltba nem ott járod ki a cipődet . 5-ős
2021. máj. 7. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
86%
#5 tudjuk, hogy nincs benne logika, senki nem mondta 🙁 a kérdezőnek válaszoltunk csupán
2021. máj. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Logika valóban nincs benne. Miért kell nekem kísérő? Lecsapja a vírust, ha közeledik? Vagy valami varázs páncél van rajta ami engem is csoda mód megvéd? Nem ítélek el senkit, de az oltásnak sincs sok értelme...

2021. máj. 7. 09:22
 9/17 anonim ***** válasza:
91%
Ebben tényleg nincs logika. De azt miért gondolod, hogy az oltásnak sincs semmi értelme?
2021. máj. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Mert mi van? Ez egy olyan "vírus" ami gyógyszer nélkül gyógyul normális esetben.
2021. máj. 7. 16:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!