Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Szegeden hamburgerezőkbe be...

Szegeden hamburgerezőkbe be lehet menni úgy mint eddig? Nem kell oltási igazolvány?

Figyelt kérdés

Olyanokra gondolok, mint a "Hammburger" vagy a marstéren a hamburgeres. Ezekbe lehet vásárolni? Vagy ha ezekbe nem melyikbe lehet?

16l


2021. máj. 7. 06:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen, csak közben amíg gyógyulnak az ember, a kórházak tele vannak és egy tök ártalmatlan műtéttel/vizsgálattal is rengeteg időt kell várni, míg az ember ellátást kap. És akkor azokról szó sem esett, akik esetleg nem gyógyulnak meg.


A te logikád szerint minden gyógyszer felesleges. A fejfájás is elmúlik előbb utóbb, akkor minek az aszpirin? Akit lélegeztetőgépre tesznek, azt nem viccből teszik rá, hanem mert nála nem az a helyzet, hogy gyógyszer nélkül elmúlik.

2021. máj. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Tudod, úgy van ahogy te mondod. Szerintem felesleges a gyógyszer. 9 évesen voltam utoljára beteg, mivel epilepsziás voltam és könnyen sikerült bármit elkapnom a kórházban amikor ellenőrzésre mentem vagy éppen bent fogtak. Én azóta nem vagyok beteg. Egy aszpirin helyett bekapok egy kanál sót, mert a fejfájás okozója legtöbbször a só hiány, és folyadék hiányból adódik. Ezért beveszem a sót és iszok rá fél liter vizet. Ennek 20 perc kell és megszűnik a probléma. Amíg az aszpirint beveszed, ott csak az érzés csillapodik, mivel ez fájdalom csillapító. A probléma ott marad.

Ha gyulladás van a szervezetemben, mondjuk fáj a torkom, akkor egy diófa levél teát iszok és elmúlik. Ha görcsöl a hasam a menstruáció miatt akkor iszom egy arany vessző fű teát. Ha stresszesebb időszakot élek, nem orvoshoz megyek, hogy adjon valami nyugtatót, hanem citromfű teát iszok.

Mindenre meg van a maga gyógynövénye, és nincs mellék hatása, mint a gyógyszernek. Ugyanis, ha elolvasod akkor minden beteg tájékoztatón ott van legalább 2 mellékhatás amire később másik gyógyszert kell szedned és annak is van valami mellék hatása amire megint kell valami és így tovább. Aztán egyszerűen csak függő leszel a gyógyszernek, mert az egyszerűen olyan mint a drog. Függője leszel és nem tudsz letenni róla.

Migrénes voltam, egészen 14 éves koromig, algo-flexet szedtem. Rózsaszín gyógyszert. Minden nap érdekes módon fájt a fejem és vettem is be és jobb lett. Ugyan ezt érzi egy drogos és egy alkoholista is, muszáj bevenni, hogy jobb legyen. Az orvosok manipulálnak, eladnak egy csomó gyógyszert nekünk a semmire. De ki mit hisz. Egyszer mindenki rá jön, csak lehet már késő.

Ezzel a vakcinával is, csak ölnek. Nem tudom feltűnt valakinek, hogy azok halnak meg 80%-ban akiket beoltanak. Fenyegetnek minket és sarokba szorítanak a teraszos mesével.

De ez egyéni döntés. Én haragszok, megölték a legjobb barátom. Egészséges volt, de evvel tudnak népet irtani. Túl sokan vagyunk.

Ez az éj véleményem, ezért is lehet másnak is. Nem pontozok le senkit, ha nem értene velem egyett! De engem nem tudnak evvel megvenni!

2021. máj. 7. 19:53
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

16 évesen én is azt hittem, hogy mindent tudok. :) Idővel elmúlik nálad is remélhetőleg.


Abban teljesen igazad van, hogy a gyógyszerek helyett jobb egészségesen élni és a megelőzésre figyelni, illetve minél természetesebben gyógyítani magad. A gyógyszeriparról nekem is elég negatív a véleményem.


Gyerekként is kaptál kötelező védőoltásokat. Lett bajod? Nem minden gyógyszer rossz.

" Nem tudom feltűnt valakinek, hogy azok halnak meg 80%-ban akiket beoltanak." Ez nem igaz. Az oltások megkezdése előtt is rengetegen meghaltak világszerte. Szerinted kinek áll érdekében kiírtani az embereket? Az egyik kormánynak sem jó, ha hullanak a dolgozó emberek, akik fizetik az adót.


Arra pedig nem reagáltál, hogy mi lesz azokkal, akik várnak éveket egy műtétre, mert a sok ember nem hajlandó oltatni, ehelyett szépen lebetegszenek és foglalják a helyet a kórházakban.

2021. máj. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Nem lett bajom, mivel azok már régóta jól működőek voltak, nem pár hónapja felfedezett valami cucc amivel kísérleteznek.

Amióta oltanak nőttek az elhalálozások.

Egyébként nem tudom ki hogy van vele, olyan ismerősöm nincs aki nem oltatta magát és "koronás" lett.

2021. máj. 7. 20:45
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
A koronavírusokat (ami egy nagy csoport, nem csak a covid-19 van benne) már nagyon rég óta kutatják. Nem egy teljesen új dologgal állunk szemben. Magyarországon nőttekek a halálozások, de nem azért, mert elkezdtek oltani. Azóta egyébként csökkenni kezdett, tehát ennyit arról, hogy az oltás miatt egyre több ember hal meg. Ez a "neked nincs oltatlan covidos ismerősöd" elég nevetséges érv. Nekem és még csomó más embernek meg van több is.
2021. máj. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Ha te elhiszed ezt a mesét 🤷🏻‍♀️

Ajándékba adom neked az én oltás adagomat is! Nyugodtan oltasd be magad duplán is!

2021. máj. 7. 21:05
 17/17 anonim ***** válasza:
86%

Melyik mesét? A statisztikákat? :D

Vagy az ismerőseim hazudnak és nem is voltak covidosok?

Nekem semmi bajom azzal, hogy ha valaki nem oltat. Azzal van bajom, ha valaki hülyeségeket beszél. Ez nem csak magyar dolog, hidd el, a mi kormányunknak én sem hinnék. Az egész világon ez van. De ha annyira kamu, menj el önkéntesnek egy covid kórházba, szívesen látnak minden segítséget. Majd ott meglátod mekkora kamu is ez.

2021. máj. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!