Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Az emberek többsége lenézni a...

Az emberek többsége lenézni a vendéglátósokat? 20/F

Figyelt kérdés
Az a tapasztalatom hogy úgy tekintenek rá aki ebben dolgozik hogy ez maradt neki , majd jól tönkreteszi magát. Én most végeztem ezen a szakon és bár nem tudom tanulok e még tovább, én nagyon élvezem. Mixer ként dolgozom. Elismernek a kollégáim hogy fiatal létemre mennyire talpraesetten dolgozok, szeretek vendégekkel beszélgetni bírom is . Jó nem mondom hogy nem lehet benne kiégni, nyilván én is szeretnék előre lépni vagy saját vállalkozást idővel. Viszont Anyum meg az összes ismerős, hogy hát de egy egyszerű pincér akarsz lenni még ilyenekkel jönnek. Ilyenkor mérges vagyok milyen alapon kritizálnak olyan munkát amiben nem dolgoznak mintha irodában érdekesebb lenne dolgozni. Már nem sértésnek elnézést csak arra mondom valakinek ez valakinek az.
2021. márc. 19. 15:03
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
100%
Én turizmuson végeztem, ami jelen helyzetben nagy pech, no de nem ez a lényeg, hanem hogy azért rokon szakma, de mégse. Nem szoktam egyébként egy szakmát, munkát sem lenézni, hiszen valamennyi közülük engem is szolgál úgymond, tehát nincs miért lenézni, pl. a pincér hozza ki az ételeket stb és egy jó pincér azért fel tudja dobni az ember kajálását. Én inkább úgy fogalmaznék, hogy őszintén nem értem azt, aki ezt a szakmát választja hivatásául, ugyanis köztudott, hogy 0 fele tendál a magánéletük és iszonyat hajtós, alázatos munka (a turizmus is, de a vendéglátós baromira), szóval nem nagyon érzem át, hogy ebben valakinek melyik része okoz örömöt vajon, de nem vagyunk egyformák és ettől nem nézem le őket, ha valaki ebben leli örömét hogy ünnepekkor is, mindenféle embernek rohangál, cipekedik napi 8-10+ órában, akkor tegye azt :)
2021. ápr. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!