Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Vegetáriánus whoppert kóstolta...

Vegetáriánus whoppert kóstolta már valaki a Burger Kingben? Milyen, megéri?

Figyelt kérdés

Most vezették be, valaki már evett? Kíváncsi vagyok milyen, de csak következő hónapban járok arra, nálunk nincs sajnos bk. Kíváncsi vagyok, hogy ennek is van füstölt íze?

Meg szerintetek lesz most màr a mekiben is?


2019. jún. 1. 05:38
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Majonézből elég nehéz lenne kivenni a tojást. A magyarországon kapható majonézek 90%-t tojássárgájalével készítjük, a maradékot tojasporral. A vízen és olajon kívül ez az alapja az egésznek, nem mellesleg ez emulgealja a kettőt, hisz nem keverednének normál esetben egymással
2019. jún. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Van tojasmentes majonéz is, de szerintem itt a zöldség fasírtban is lehet tojás.

Majonéz nélkül egyébként lehet kérni, az appban lehet válogatni.

1510 menüben, közben megtalàltam, ugyanannyi, mint a húsos.

2019. jún. 1. 09:08
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Még nem ettem, de kíváncsiságból ki fogom próbálni. Az ára szerintem kifejezetten magas ahhoz képest, hogy ennyiért egy vegetáriánus/vegán hamburgerezőben is jól lakhatsz, de nagyobb a választék és jobban megalkotott, "izgalmasabb" burgereket lehet kapni.

Nem szívesen járok Burger Kingbe, de jó tudni, hogy ha húsevő társasággal mégis ott eszünk, nem maradok éhen.

2019. jún. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
100%

Kipróbáltam.

Az ára ugyanannyi, mint a normál whoppernek.

Ízre nem olyan rossz, mint gondoltam, de nagyjából olyan, mint amilyennek gondoltam és ahogy kinéz. A zöldségpogácsa bundája kellemes volt, a borsó íze már nem annyira, de összességében alig érződött.


Szóval nyilván nem egy húsos burger, de legalább nem is rossz.

2019. jún. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
A németországit kóstoltam, itt már évek óta van. Sejtem ugyanaz a zöldségpogi van benne. Szerintem nagyon finom, nekem jobban ízlett mint a húsok/húsutánzatok. Mondjuk már nem fogyasztom, mert pár éve vegánul élek, de régebben szerettem.
2019. jún. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a tapasztalatokat!

Amit a 13# írt rám is igaz, legalább ha barátokkal beülünk tudjak én is "normálisan" enni velük szendvicset is.

Nálunk a bevàsàrlò központban a kajas soron eddig semmi vega kaja nem volt, csak köret meg édesség.

2019. jún. 2. 20:14
 17/18 A kérdező kommentje:
Igen, zöldség pogi van benne.
2019. jún. 2. 20:15
 18/18 anonim válasza:
Mindenképp tartalmasabb a zöldségpogácsával, mint hús nélkül kérni a sima Whoppert. Szerintem finom, hasonló íze van, mint külföldön. Jó, hogy végre itthon is elérhető.
2019. jún. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!